Logo

True Story
Keep Calm and Love Sylt
White Heaven Beach
Glamfume True Story
 
True Story
True Story

Linia perfum TRUE STORY to spełnienie wielkiego marzenia Chris i Criss o wspólnej kolekcji zapachowej. Ukochane zapachowe składniki, strzeżone latami, zostały połączone w orkiestrę zapachów, tworzoną z pasją i pełnym zaangażowaniem. TRUE STORY to kolekcja perfum towarzysząca kobietom z charakterem - kobiety, które działają w oparciu o własną wolę i podążają swoją osobistą ścieżką, kobiety, których fantazja czyni świat piękniejszym miejscem. TRUE STORY MEN dedykowany jest wszystkim mężczyznom, którzy w znacznym stopniu uwolnili się w swoim życiu od tego, co konwencjonalne. Kompozycja dla mężczyzn z charakterem, którzy poszukują swojej własnej drogi, a nawet już ją odnaleźli. Pociągający. Pewny siebie. Suwerenny.

White Heaven Beach
White Heaven Beach

„Dance with the waves, move with the sea. Let the rhythm of the water set your soul free.“ Magicznie przyciągane przez przyrodę i poruszone nieodpartym pięknem Whitehaven Beach, plaży na wschodnim wybrzeżu australijskiej wyspy Whitsunday Island, Chris i Criss poczuły tu spokój, który sprzyja skupieniu i przeradza się w głębokie doznanie wzruszenia i cichej wdzięczności. Gdyby kolory w ich wspomnieniach miały jakiś zapach, byłby to zapach kryształowego turkusu, kwarcowego srebra, ultramaryny i czerwieni radosnego serca. Czystość, bezczasowość i niewysłowione piękno. Ten wyjątkowy spektakl kolorów uchwyciły Chris i Criss w nowym duecie perfum WHITE HEAVEN BEACH.

KEEP CALM AND LOVE SYLT
Keep Calm and Love Sylt

Życie na wyspie Sylt oznacza życie w harmonii i połączeniu z naturą. Kto spędza tutaj swój czas, traci poczucie jego upływu, odnajduje wewnętrzny spokój, odprężenie i może cieszyć się bogactwem najpiękniejszych chwil. Chris i Criss uwielbiają beztroskie chwile na wyspie Sylt - z przyjemnych odczuć spowolnienia czerpią kreatywną energię, aby móc poświęcić się realizacji nowych pomysłów. KEEP CALM ANDY LOVE SYLT to ich osobiste wyznanie miłości dla ukochanej wyspy, będącej miejscem niezapomnianych chwil i doznań. Na fali bardzo osobistych wspomnień powstało pięć zapachów, które odzwierciedlają najpiękniejsze oblicza wyspy.

 

W sercu mają południe - inspiracja

Kiedy glamour łączy się z perfumami, powstaje coś wyjątkowego: GLAMFUME! Chris i Criss to matka i córka - obie kochają świat zapachów i żyją nim. Doświadczenia i wrażenia, które zgromadziły podczas niezliczonych podróży, obudziły w nich obu pragnienie, aby przemienić inspiracje w autentyczne przeżycia w kontakcie z zapachami. W ten sposób, we współpracy z dwoma mistrzami perfumiarstwa z Grasse, światowej stolicy zapachów, stworzyły kolekcje perfum pod marką GLAMFUME. Ich wspólne credo brzmi: "Naszą miłość i pasję inwestujemy wspólnie w kolekcje zapachów, aby wzbogacić życie miłośników zapachów o wyjątkowe doznania zapachowe, rozpieścić ich i oczarować!"

Illustration

Glamfume