20%* rabatu na Festival Season

Menu

Parfumdreams
5 (1)

JOOP! Classic Doubleface Ręcznik kąpielowy kolor turkusowy

Dostępny
Nr art.
PayPalRachunek KlarnaMasterCardVisa
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki 0,00 zł
Informacje o produkcie
nazwa
Ręcznik kąpielowy kolor turkusowy,
Linia
Classic Doubleface
Linia
Ręczniki
Ręcznik kąpielowy kolor turkusowy Classic Doubleface od Joop ma rozmiar 80 x 150 cm i jest bardzo wszechstronny. Akcesoria frotté od Joop przekonują niezwykłą jakością, która sprawia, że za każdym razem, gdy ich używasz, są miękkie i przytulne na skórze. Ręczniki z kolekcji Classic Doubleface mają wyjątkowo atrakcyjny design, który wprowadzi Cię w dobry nastrój po porannym prysznicu. Ręcznika kąpielowego kolor turkusowy możesz używać również na basenie, plaży lub po zajęciach sportowych. Przytulne włókna pieszczą Twoją skórę osuszając ją i delikatnie ją masują. _x005F _x005F

Łącz mniejsze ręczniki

z ręcznikiem kąpielowym kolor turkusowy i stwórz jednolity wygląd w Twojej łazience, na wakacjach lub podczas podróży. Akcesoria frotté z kolekcji Classic Doubleface są jednokolorowe i zachwycają jasnymi kolorami, które są radosne i ujmujące. Ręczniki nie mają żadnego wzoru. Wzornictwo akcesoriów frotté jest przerywane tylko przez logo, które znajduje się na dole po prawej stronie. Niezwykle miękka jakość ręczników od Joop utrzymuje się nawet po wielu praniach. Jasne kolory nie wyblakną nawet po wielu praniach w pralce. Akcesoria frotté nie twardnieją. Za każdym razem, gdy używasz ręcznika prysznicowego Joop, doświadczysz przytulnego i miękkiego uczucia nawet po długim okresie użytkowania.
5,0
5
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 23.07.2024.

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube