20%* rabatu na Festival Season

Menu

Parfumdreams
5 (4)

JOOP! Cornflower Rękawica do mycia kolor grafitowy

Dostępny
Nr art.
PayPalRachunek KlarnaMasterCardVisa
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki 0,00 zł
Informacje o produkcie
nazwa
Rękawica do mycia kolor grafitowy,
Linia
Cornflower
Linia
Ręczniki
Rękawica do prania kolor grafitowy z kolekcji Cornflower od Joop jest jednym z akcesoriów frotté, które przekonują szczególnie wysoką jakością. Neutralny kolor jest wzorowany na kamieniu i wygląda bardzo atrakcyjnie. Połącz rękawicę do mycia kolor grafitowy z różnymi ręcznikami, które są dostępne w małych i dużych rozmiarach. Rękawica do mycia kolor grafitowy z kolekcji Cornflower od Joop ma wystarczająco duży otwór dla małych i dużych dłoni. Neutralny kolor sprawia, że nadaje się zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Akcesoria frotté z kolekcji Cornflower od Joop są wykonane z miękkiego włosia, które delikatnie głaszcze skórę. Szczególnie na skórze wrażliwej materiał jest bardzo przyjemny._x005F _x005F

Akcesoria frotté od Joop są doskonale wykończone

i mogą być używane przez bardzo długi czas. Dotyczy to również rękawicy do mycia kolor grafitowy, którą możesz prać w pralce podobnie jak ręczniki i wkładać do suszarki. Nawet po wielu cyklach mycia, ręczniki i rękawica do mycia pozostają miękkie i przytulne. Materiał nie twardnieje i może wchłonąć wystarczającą ilość wilgoci. Edycja Cornflower marki oferuje jednokolorowy wzór, który w ciekawy sposób przełamują lekkie elementy frotté. Dzięki temu akcesoria frotté zyskują szczególnie szlachetny i atrakcyjny wygląd.
5,0
5
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 23.07.2024.

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube