20%* rabatu na Festival Season

Menu

Parfumdreams
0 (0)

JOOP! Lines Ręczniczek do mycia kolor czarny

Dostępny
Nr art.
PayPalRachunek KlarnaMasterCardVisa
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki 0,00 zł
Informacje o produkcie
nazwa
Ręczniczek do mycia kolor czarny,
Linia
Lines
Linia
Ręczniki
Zastosowanie
łazienka
Ręczniczek do mycia kolor czarny JOOP! Lines to przyjemna zmiana w stosunku do konwencjonalnych tekstyliów łazienkowych. Ręczniczek do mycia w rozmiarze 30 x 30 cm obiecuje przecież nie tylko komfort dzięki przyjemnym materiałom, ale i nastrojowy wygląd na umywalce. Stylowy design i wysoka funkcjonalność idą w parze z niemiecką marką jakości JOOP! - również i szczególnie jeśli chodzi o tekstylia łazienkowe._x005F _x005F

Dzięki ręczniczkowi do mycia kolor czarny do dyskretnej dekoracji łazienki

_x005F Design ręczniczka do mycia kolor czarny Lines jest przekonywujący w pełnym tego słowa znaczeniu, ponieważ dokładne poprowadzenie linii charakteryzuje obraz. Istnieją trzy oddzielone obszary kolorystyczne: czarny w środku, obramowany jasno i ciemnoszarym. Te z kolei są przecięte jaśniejszymi liniami. Przy pomocy zaledwie kilku elementów powstaje atrakcyjny wzór, który dzięki subtelnej kolorystyce pasuje do niemal każdego wnętrza. Nawet Twojego? Jeśli nie, być może znalazłeś odpowiedni prezent dla drogiego przyjaciela lub znajomego. Jeśli w międzyczasie konieczne jest drobne poświęcenie uwagi, tekstylia łazienkowe często okazują się być prezentem pierwszego wyboru. Przecież każdy może użyć praktycznego ręczniczka do mycia - zwłaszcza jeśli jest tak elegancka jak ta marki JOOP! Dostępne są również inne pasujące tekstylia łazienkowe, takie jak ręczniki kąpielowe lub do sauny XXL.
0,0
0
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 23.07.2024.

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube