Pozwól rozkwitnąć swojej rutynie i odbierz -22% zniżki*
StartMaison MargielaZapachy unisexReplicaEau de Toilette Spray - do wielokrotnego napełniania
4,5
Ocena 4,46/5 Gwiazdek
(46)
Odkryj markę

Nr art. 948950

Maison Margiela ReplicaBeach Walk

Eau de Toilette Spray - do wielokrotnego napełniania
Podziel się produktem

Nasze Najważniejsze Punkty

  • Oczekiwana dostawa z GLS Icon
    Oczekiwana dostawa z GLSśr. 22.04 do pt. 24.04
  • Darmowa wysyłka zwrotna Icon
    Darmowa wysyłka zwrotnaDo 180 dni
  • Bezpłatna wysyłka Icon
    Bezpłatna wysyłka
  • Sposoby płatności Icon
    Sposoby płatności
Darmożniki Icon Wybierz do 2 próbek za darmo

Woda toaletowa Replica Beach Walk marki Maison Margiela oddaje beztroską atmosferę spaceru w słoneczny letni dzień. Kompozycja otwiera się musującą świeżością bergamotki, cytryny i nutą różowego pieprzu. W sercu zapachu rozwija się kremowo-kwiatowy bukiet egzotycznego ylang-ylang, heliotropu i miękkiego mleka kokosowego, przypominający ciepło słońca na skórze. Wrażenia zapachowe dopełnia baza z drzewa cedrowego, białego piżma i żywicy benzoesowej, która nadaje zapachowi miękką, drzewną głębię. Jako część kolekcji Replica, która oddaje osobiste chwile w zapachach, woda toaletowa jest prezentowana w minimalistycznym flakonie. Prosty design jest uzupełniony etykietą w stylu bawełnianej przywieszki i podkreśla wyjątkowy charakter zapachu. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi butelkę można łatwo i czysto napełnić.

  • Słoneczny zapach przywodzący na myśl dzień spędzony na plaży
  • .
  • Kompozycja świeżych, kwiatowych i ciepłych nut drzewnych.
  • Część kolekcji Replica, która tworzy olfaktoryczne wspomnienia.
  • Minimalistyczny flakon wielokrotnego napełniania dla świadomego użytkowania.
  • Nuta głowy

    bergamotka, piżmo, ylang-ylang
  • Nuta serca

    cytryna, heliotrop, pieprz
  • Nuta podstawowa

    kokos
  • nazwa

    Eau de Toilette Spray - do wielokrotnego napełniania, Beach Walk
  • Linia

    Replica
  • Linia

    Zapachy unisex
  • cecha

    nie zawiera acetonu, nie zawiera parabenów, nie zawiera parafiny, nie zawiera silikonów
  • charakter

    żądny przygód
  • zapach

    kwiatowy, owocowy
  • Cechy produktu

    bez śladów orzechów, bez substancji olejowych, nadaje się do skóry wrażliwej, nie zawiera acetonu, nie zawiera amoniaku, nie zawiera ftalanów, nie zawiera glutenu, nie zawiera laktozy, nie zawiera mikroplastiku, nie zawiera oleju palmowego, nie zawiera parabenów, nie zawiera parafiny, nie zawiera siarczanów, nie zawiera silikonów, nie zawiera substancji komedogennych, wegański
Nanieś REPLICA Beach Walk Eau de Toilette for women by Maison Margiela z odległości około 20 cm na ciepłe, pulsujące obszary skóry, takie jak skronie, szyja i wewnętrzna strona nadgarstków. Wystarczy kilka pompek. Zapach można odświeżać kilka razy w ciągu dnia w zależności od potrzeb.

Aby uzupełnić zapach, wystarczy zdjąć nakrętkę z butelki i odkręcić nasadkę rozpylającą. Następnie umieść wkład do góry nogami w otwartej butelce i ustaw mechanizm obrotowy w pozycji ON. Gdy tylko butelka zostanie całkowicie napełniona, płyn zatrzyma się automatycznie. Następnie przekręć mechanizm obrotowy butelki uzupełniającej do pozycji OFF i wyjmij wkład z butelki. Na koniec przykręć nasadkę rozpylającą z powrotem do butelki i załóż nakrętkę. To wszystko!
ALCOHOL , PARFUM / FRAGRANCE , AQUA / WATER , BENZYL SALICYLATE , BENZYL ALCOHOL , ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE , AMYL CINNAMAL , LIMONENE , HEXYL CINNAMAL , BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE , ETHYLHEXYL SALICYLATE , LINALOOL , CITRONELLOL , GERANIOL , COUMARIN , BHT , METHYL ANTHRANILATE , ISOEUGENOL , CITRAL , HYDROXYCITRONELLAL , FARNESOL , AMYL CINNAMYL ALCOHOL , BENZYL BENZOATE , CINNAMYL ALCOHOL , ANISE ALCOHOL , CI 15510 / ORANGE 4 , CI 14700 / RED 4 , CI 47005 / YELLOW 10 (FIL B53211/1)

UWAGA: ŁATWOPALNY DO WYSCHNIĘCIA. TRZYMAĆ Z DALA OD PŁOMIENI, ŹRÓDEŁ ZAPŁONU I ŻARZĄCYCH SIĘ PRZEDMIOTÓW. NIE ROZPYLAĆ NA PODRAŻNIONĄ SKÓRĘ LUB DO OCZU. W PRZYPADKU KONTAKTU NATYCHMIAST PRZEMYĆ DUŻĄ ILOŚCIĄ WODY.

Nasi klienci mówią o Replica

4,5
Ocena 4,46/5 Gwiazdek
(46)
Oceny klientów
To także może Cię zainteresować
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Subskrybuj newsletter i zaoszczędź 22%**+ 3%**
Kupuj doskonale
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4

1 350 Wyceny

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Wszystkie ceny zawieraja ustawowy podatek VAT, Koszty wysylki wynosza 12,00 zł. Wszystkie informacje dotyczace wysylki znajdziesz <a href="/koszty-dostawy" class="underline">tutaj</a>. <br>Nie podlega wymianie na gotówkę. Nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obowiązuje do 21.04.2026, nie dotyczy produktów z wyprzedaży, kart podarunkowych i marek Dior, Sol de Janeiro i artykułów z oznaczeniem Luksus & Drogerie. Bez ustalonej minimalnej wartości zamówienia. Publikowanie kodu jest zabronione. Parfümerie Akzente GmbH, VAT UE DE813307548 AG Stgt. HRB 581012
** Szczegółowe warunki dotyczące udzielania rabatów znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym