Będzie kolorowo! - Dowiedz się więcej na temat Miesiąca Dumy (Pride Month) i zainspiruj się makijażem CSD

Czerwiec to Miesiąc Dumy - miesiąc, w którym społeczności LGBTQIA+ na całym świecie spotykają się, by wspólnie świętować różnorodność w społeczeństwie. Jednocześnie Miesiąc Dumy służy zwróceniu uwagi na wciąż istniejące dyskryminacje i walce o większe równouprawnienie.

W parfumdreams wyraźnie popieramy różnorodność, samodoskonalenie i akceptację - niezależnie od płci, pochodzenia, koloru skóry czy orientacji seksualnej. Każdy człowiek musi mieć swobodę wyboru tej samej miłości i możliwość indywidualnego rozwoju. Razem z Wami tworzymy przyszłość opartą na szacunku, tolerancji, wolności i miłości.

Znajdź swój indywidualny look na Pride Month

Dlaczego należy świętować - Znaczenie Miesiąca Dumy (Pride Month)

Każdego roku w czerwcu obchodzimy Miesiąc Dumy (Pride Month), by upamiętnić uczestników pierwszych zamieszek w Stonewall w 1969 roku. Zamieszki w Stonewall, a zwłaszcza demonstracja w klubie gejowskim „Stonewall Inn” przy Christopher Street, są uważane za punkt zwrotny dla ruchu LGBTQIA+. Rok po zamieszkach w Stonewall w USA odbyły się pierwsze marsze gejów. W związku z tym do dziś większość parad i festiwali Pride na całym świecie odbywa się w czerwcu. Ulice zdobią tęczowe flagi i kolorowe barwy. Tegoroczny Miesiąc Dumy to miesiąc, w którym chcemy uhonorować społeczności LGBTQIA+, wyrazić uznanie i podnieść świadomość na temat równouprawnienia.

Poczuj różnorodność - zapachy idealne na Pride Month

 

Szczególnie w trakcie Pride Month, który jest symbolem różnorodności i akceptacji, zapachy mogą odegrać bardzo ważną rolę. Zapachem możemy podkreślić naszą osobowość i wyeksponować nasze mocne strony.
Polecane przez nas zapachy "This is Her", "This is Him" i "This is Us" marki Zadig & Voltaire są idealne na Pride Month."This is Her" doskonale łączy słodkie i korzenne nuty, a "This is Him" to perfekcyjna kompozycja drzewnych i korzennych aromatów. "This is us" to zapach unisex, będący unikatową mieszanką pikantnego pieprzu, kremowej wanilii i drzewnych akcentów, który symbolizuje jedność i równość wszystkich płci.
Zapachy Zadig & Voltaire są zatem nie tylko oryginalną kompozycją zapachową, ale dzięki nim możemy zamanifestować to, kim jesteśmy i do czego dążymy.

 

Beyond the Rainbow: Co oznacza LGBTQIA+?

Skrót LGBTQIA+ oznacza różne tożsamości płciowe lub orientacje seksualne. Poszczególne litery oznaczają: lesbijki, gejów, osoby biseksualne, transpłciowe, queer, interseksualne i aseksualne. Znak + oznacza reprezentację orientacji seksualnych i tożsamości płciowych, które nie są jednoznacznie ujęte w tym terminie. Na przykład: panseksualność.

Odważ się wyrazić swoją osobowość i indywidualizm

Kolorowo i z miłością - tak celebrujemy Pride Month

W wielu miastach i regionach w czerwcu odbywają się parady i imprezy, których celem jest podniesienie świadomości na temat społeczności LGBTQIA+. Chwyć flagę tęczową, symbolizującą orientację biseksualną, lesbijską, panseksualną lub inną flagę Pride i weź udział w wydarzeniu. Ponadto, kreatywność ogranicza tylko Twoja wyobraźnia - stwórz kolorowy makijaż i wyraź siebie. Aby wziąć udział w imprezie Pride, nie musisz identyfikować się jako LGBTQIA+. Wszyscy są mile widziani, aby pokazać swoje poparcie dla równego traktowania każdego człowieka. Jako Ally (sojusznik) możesz uczestniczyć w imprezach i świętować razem z przyjaciółmi, słuchać i uczyć się lub angażować się w grupie jako wolontariusz.

 

Nasz wniosek: wszyscy jesteśmy ludźmi i powinniśmy być szanowani za to, kim jesteśmy. Bez względu na to, czy jesteś gejem, lesbijką czy osobą biseksualną, czy czujesz, że jesteś urodzony w niewłaściwym ciele, czy też nie masz jasno określonej płci - nikt nie powinien być obrażany ani dyskryminowany. Nie bój się pokazać, kim naprawdę jesteś.

 

Dumna i stylowa - odkryj więcej produktów