Bestseller

Shu Uemura

371
5/5 na podstawie wszystkich ocen

Shu Uemura: produkty do pielęgnacji włosów z japońską perfekcją

Rzemieślnicza perfekcja, tradycja i wibrujący klimat Tokio charakteryzują produkty do pielęgnacji włosów japońskiej marki Shu Uemura. Oferta marki Shu Uemura obejmuje jednak nie tylko produkty do pielęgnacji włosów, ale także produkty do stylizacji.

Japońska marka nosi imię swojego twórcy. Japończyk Shu Uemura założył ją ponad pół wieku temu i korzystając ze swojej wiedzy na temat składników i szacunku dla tradycji, stworzył stabilny fundament, który do dziś cieszy się duża renomą.

Nie tylko klienci końcowi, ale także profesjonaliści, fryzjerzy i styliści lubią pracować z produktami Shu Uemura. Są one synonimem jakości, długotrwałych stylizacji i zadbanych włosów.

Co wyróżnia markę Shu Uemura?

Luksus, styl i tradycja – to cechy charakterystyczne produktów do pielęgnacji włosów Shu Uemura. Produkty są dostosowane do różnych rodzajów włosów i pielęgnują włosy krótkie, długie, proste lub falowane – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Ekskluzywne składniki pochodzenia naturalnego stanowią bazę luksusowych produktów do pielęgnacji włosów.

Jakie produkty są w ofercie Shu Uemura?

Wśród produktów Shu Uemura można znaleźć różne linie, a każdej z nich przyświeca inny cel – w zależności od rodzaju włosów:

  • Shu Uemura Ultimate Reset: linia naprawcza do włosów ekstremalnie zniszczonych, zawierająca szampon, odżywkę, balsam do włosów i serum naprawcze, odbudowuje włosy od wewnątrz.
  • Shu Uemura Urban Moisture: linia Hydro-Nourishing z olejem Moringa do włosów suchych przywraca włosom nawilżenie, a także odżywia głębszą strukturę włosa.
  • Shu Uemura Color Lustre:

    Produkty do stylizacji włosów obejmują krem, serum i spray do stylizacji włosów podczas suszenia, krem definiujący i piankę zwiększającą objętość. Również definer, pianka do loków i pasta modelująca pozwalają nadać włosom dowolny kształt.

    Kupuj produkty Shu Uemura w atrakcyjnych cenach na parfumdreams.de

    W parfumdreams możesz wygodnie kupić produkty marki Shu Uemura i cieszyć się atrakcyjnymi cenami. Wprowadź mądrość i innowacyjność Shu Uemury do swojego domu i pozwól swoim włosom błyszczeć.