Perfekcyjna rutyna pielęgnacyjna twarzy

Przygotowaliśmy dla Ciebie perfekcyjną rutynę pielęgnacyjną twarzy. Bardzo ważne, aby pamiętać o prawidłowej kolejności zabiegów i powtarzać je codziennie dokładnie tak, jak opisano. W ten sposób osiągniesz oczekiwany rezultat, a skóra będzie wyglądała zdecydowanie lepiej. Obiecujemy!

Krok 1 Oczyszczanie: uwolnij swoją twarz od niekorzystnego wpływu środowiska, zanieczyszczeń i resztek makijażu! W tym celu możesz użyć preparatu oczyszczającego. Pamiętaj, aby oczyszczać nim twarz rano i wieczorem.
Odkryj teraz

Krok 2 Peeling: peeling powinien stać się stałym punktem w Twojej codziennej rutynie pielęgnacyjnej. Nie należy złuszczać skóry częściej niż trzy razy w tygodniu. Peelingi usuwają martwy naskórek i sprawiają, że skóra staje się bardziej wrażliwa.
Odkryj teraz

Krok 3 Toner: toner to nic innego jak tonik do twarzy. Dokładnie oczyszcza skórę i przygotowuje ją do kolejnych rutynowych zabiegów. Wystarczy nałożyć odrobinę toniku na płatek kosmetyczny i delikatnymi ruchami rozprowadzić go na twarzy.
Odkryj teraz

Krok 4 Serum: serum w rutynowej pielęgnacji skóry to najlepszy sposób na przygotowanie jej do regeneracji. Lekka i płynna konsystencja serum pozwala na dotarcie do głębszych warstw skóry. Serum do cery suchej powinno zawierać kwas hialuronowy - niacynamid i cynk powinny znaleźć się w składzie serum dla cery zaczerwienionej i tłustej.
Odkryj teraz

Krok 5 Krem pod oczy: krem pod oczy należy nakładać bezpośrednio po serum. Produkty do pielęgnacji okolic oczu mają lżejszą konsystencję, ponieważ skóra wokół oczu jest cienka i wrażliwa.
Odkryj teraz

Krok 6 Krem odżywczy: kolejny krok! Nawilżaj swoją skórę! Kluczem do sukcesu są tutaj niewątpliwie kremy. W Twojej kosmetyczce nie powinno zabraknąć kremów na dzień i na noc. Kremy na dzień chronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a kremy na noc wspomagają regenerację skóry dzięki składnikom odżywczym.
Odkryj teraz

Krok 7 Olejek do twarzy: olejki do twarzy zawierają wiele składników aktywnych i dlatego nie nadają się do każdego typu cery. Sprawdź, czy olejek do twarzy jest odpowiedni dla Twojego typy skóry i Twoich problemów!
Odkryj teraz

Krok 8 Ochrona przeciwsłoneczna: chroń swoją skórę przed promieniowaniem UV! Gorąco polecamy stosowanie produktów z filtrem, aby chronić skórę przed promieniami słonecznymi w ciągu dnia. Negatywne skutki promieniowania UV są powszechnie znane. Powoduje ono m.in. oparzenia, podrażnienia i starzenie się skóry.
Odkryj teraz