Anti-Aging

Krok 1 Oczyszczanie twarzy: skóra dojrzała wymaga użycia łagodnego środka oczyszczającego, który nie pozbawia jej naturalnych olejków i nie podrażnia skóry suchej i wrażliwej.
Odkryj teraz

Krok 2 Złuszczanie skóry twarzy: jeśli chodzi o złuszczanie, jesteśmy zdecydowanie na tak! Nie należy jednak przesadzać. Obumarły naskórek można usunąć za pomocą delikatnych środków złuszczających zawierających składniki łagodzące, takie jak ceramidy i rumianek.
Odkryj teraz

Krok 3 Masaż twarzy: doskonałe dopełnienie pielęgnacji czystej skóry. Modeluje mięśnie twarzy (policzki i kontur twarzy) i redukuje gromadzenie się płynów, poprawia krążenie i metabolizm komórkowy, wygładza tkanki i zwiększa produkcję kolagenu. Masaż możesz wykonywać opuszkami palców lub przyrządem do stymulacji powięzi.
Odkryj teraz

Krok 4 Nawilżanie: nawilżać, nawilżać i jeszcze raz nawilżać! Zmniejszający się poziom kwasu hialuronowego sprawia, że drobne linie i głębokie zmarszczki stają się bardziej widoczne. Dlatego kremy i sera powinny zawierać kwas hialuronowy, aby uzupełnić i utrzymać odpowiedni poziom wilgoci w skórze.
Odkryj teraz

Krok 5 Wypowiedz walkę zmarszczkom i przebarwieniom! Genialną bronią będzie retinol! Powierzchowna aplikacja wspomaga odnowę skóry i rozjaśnia jej koloryt. Dodatkowo retinol wspomaga produkcję kolagenu.
Odkryj teraz

Krok 6 Maseczki do twarzy: maseczki do twarzy zapewniają jeszcze wyższy poziom nawilżenia! Jeśli chcesz mieć gładszą i jędrniejszą cerę na specjalną okazję, polecamy maseczkę, która napnie i ujędrni Twoją skórę. Na widoczne obrzęki polecamy maseczki chłodzące!
Odkryj teraz