Szczoteczki do twarzy

18 Artykuły
947
5/5 na podstawie wszystkich ocen

Szczoteczki do oczyszczania twarzy – delikatne i jednocześnie głębokie oczyszczanie porów

Oczyszczanie twarzy powinno stanowić nieodłączny element Twojej wieczornej rutyny pielęgnacyjnej. Aby całkowicie usunąć resztki makijażu, zanieczyszczenia i martwy naskórek i jednocześnie zapewnić swojej skórze optymalną pielęgnacje warto sięgnąć po szczoteczki do oczyszczania twarzy.

To właściwe złuszczanie i masaż dla delikatnej skóry w jednym. Ten produkt przyczynia się także do poprawy krążenia krwi, a jego regularne stosowanie sprawia, że skóra pięknieje.

Codzienne stosowanie szczoteczek do pielęgnacji twarzy naprawdę się opłaca

Elektryczne szczoteczki do oczyszczania twarzy są bardzo łatwe w użyciu. Wzmacniają również działanie kremów do twarzy i serum, ponieważ dokładnie oczyszczają skórę i otwierają pory. A to pozwala zawartym w wybranych produktach aktywnym składnikom wnikać głębiej w warstwy skóry i skuteczniej rozwijać ich działanie.

Regularne oczyszczanie twarzy przeznaczoną do tego szczoteczką zapobiega powstawaniu wyprysków oraz zaskórników. Elektryczne szczoteczki do oczyszczania twarzy potrafią nawet dziesięć razy lepiej usunąć brud oraz martwy naskórek, niż tradycyjne szczoteczki do oczyszczania twarzy.

Oczyszczanie twarzy przy pomocy szczoteczki to skuteczna i czysta przyjemność

Prosta i szybka obsługa szczoteczek do oczyszczania twarzy to świetne uzupełnienie codziennej rutyny pielęgnacyjnej:

  • Delikatnie zwilż twarzy wodą, a następnie nałóż produkt oczyszczający na główkę szczoteczki lub bezpośrednio na skórę.
  • Teraz możesz rozpocząć oczyszczanie skóry szczoteczką do twarzy i przechodzić od jednej strefy twarzy do kolejnej. Oczyszczanie zajmie Ci niecałą minutę, to automatyczne ustawienie, które stosuje większość producentów elektrycznych szczoteczek do twarzy.
  • Następnie możesz zmyć resztki zastosowanego produktu oczyszczającego.
  • Na koniec możesz nałożyć dowolnie wybrany kosmetyk, np. serum, krem lub peeling.
  • Pamiętaj jednak, że: po oczyszczeniu twarzy szczoteczką peelingi można stosować wyłącznie raz w tygodniu.

Kup wysokiej jakości szczoteczkę do oczyszczania twarzy

Asortyment wysokiej jakości szczoteczek do twarzy jest ogromny. W ofercie dostępne są urządzenia manualne, elektryczne, silikonowe, wibracyjne oraz oscylacyjne: Dla każdego typu skóry i preferowanego rodzaju oczyszczania twarzy istnieje odpowiednia szczoteczka.

  • Manualne szczoteczki do twarzy są poręczne i niedrogie. Są delikatnie oczyszczające i odpowiednie dla nawet najbardziej wrażliwych typów skóry.
  • Elektryczne szczoteczki do mycia twarzy głęboko oczyszczają pory i usuwają ze skóry wszelkie zanieczyszczenia oraz pozostałości makijażu. Ich regularne stosowanie sprawia, że skóra wyraźnie pięknieje i staje się bardziej jednolita.
  • Jedną z różnic w przypadku elektrycznych szczoteczek do twarzy jest również sposób ich działania, wyróżniamy modele: obrotowe lub soniczne. Podczas gdy szczoteczki obrotowe obracają głowicą szczoteczki nad skórą, soniczne szczoteczki do oczyszczania twarzy wykorzystują wibracje (do 300 ruchów na sekundę). Szczoteczki soniczne świetnie sprawdzają się w przypadku skóry wrażliwej. Aktualnie na rynku dostępne są również modele, które łączą w sobie obie te funkcje.

Silikonowa szczoteczka do czyszczenia twarzy – gwarancja efektu czystej skóry

Szczoteczka do czyszczenia twarzy z silikonu medycznego nie dają bakteriom żadnych szans na namnażanie się i rozwój. Głowice takich szczoteczek można z łatwością czyścić i używać nawet przez pół roku. Pod warunkiem, że: po każdym użyciu nakładka zostanie dokładnie opłukana czystą wodą.

Głowice z włókien nylonowych mogą być używane przez ok. 3 miesiące i również powinny zostać dokładnie umyte po każdym użyciu.