Let's empower and celebrate each other

8 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Świętujemy wszystkie kobiety, które pozwalają nam być częścią ich historii. Poprzez naszą ofertę produktów kosmetycznych dbamy o to, by każda kobieta mogła wyrazić swoją indywidualność, czując się przy tym dobrze we własnej skórze i definiując swoje osobiste standardy piękna.

 

Kobiety Mocy na parfumdreaMS

Kim jest Twoja Kobieta Mocy?

 
 

Marki założone przez silne kobiety

Z roku na rok Dzień Kobiet zyskuje na znaczeniu. Przede wszystkim same kobiety wzajemnie się wzmacniają i wspierają. Zespół parfumdreams chciałby wykorzystać tę okazję do przedstawienia świetnych marek kosmetycznych założonych przez kobiety i oczywiście do wspólnego świętowania.

 
HONEST BEAUTY

Jessica Alba jest założycielką marki Honest Beauty. Pod tą nazwą kryją się jej własne doświadczenia z kosmetykami i chęć umożliwienia każdej kobiecie dostępu do niebudzących zastrzeżeń produktów. Jessica Alba nie idzie na kompromisy, jeśli chodzi o składniki. Na pierwszym miejscu zawsze stoi przekonanie, że każda kobieta zasługuje na produkty wysokiej jakości. Honest ma inspirować do tego, by żyć świadomie. Musi się to odbywać w zgodzie z naturą, dlatego dużą wagę przykłada się do zrównoważonego rozwoju. Zalicza się do tego również odpowiedzialne stosowanie składników, aby ze względu na trendy nie wyprowadzać z ekosystemu w nadmiarze poszczególnych substancji.

OPI

Zaangażowanie na rzecz upodmiotowienia i bezpiecznego życia kobiet
OPI to światowy lider w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji paznokci. Firma założona 40 lat temu przez Suzi Weiss-Fischmann wzięła swój początek od współpracy ze szwagrem. Oboje prowadzili przedsiębiorstwo, które specjalizowało się w produkcji akcesoriów stomatologicznych. Na początku chodziło wyłącznie o materiały do sztucznych paznokci, lecz z biegiem czasu asortyment został rozszerzony i pojawiły się lakiery do paznokci w każdym możliwym odcieniu.
OPI angażuje się w ochronę życia kobiet i ich prawa do samostanowienia. W tym kontekście firma skupia się na odpowiedzialności społecznej, inicjując partnerstwa z organizacjami charytatywnymi i przekazując darowizny.

DRUNK ELEPHANT

Drunk Elephant to stworzona przez Tiffany Masterson linia pielęgnacyjna, która pomaga w zwalczaniu problemów skórnych, jednocześnie odżywiając skórę. Drunk Elephant wykorzystuje tylko te składniki, które są korzystne dla skóry i wspierają skuteczność preparatów. Skupia się na optymalnych wartościach pH i substancjach aktywnych, które chronią płaszcz kwasowy skóry. Wszystkie produkty można ze sobą łączyć w celu stworzenia indywidualnej rutyny pielęgnacyjnej.

Odkryj ulubione marki

Inni klienci kupili również

Prezent na Dzień Kobiet – 8 marca w parfumdreams

W dniu 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Oprócz równych praw, Międzynarodowy Dzień Kobiet symbolizuje determinację, dumę i wolność. Ideały piękna to już przeszłość, dziś kobiety nie chcą się już dostosowywać ani ukrywać. Bo piękno to indywidualność. Poprzez podarowanie prezentu na Dzień Kobiet swojej drogiej przyjaciółce, krewnej, dziewczynie, czy mamie, pokażesz jak bardzo jesteś dumny, że masz w swoim życiu tak silną kobiecą osobowość.

Pomysł na upominek na Dzień Kobiet 2023

Czy to mama, siostra, najlepsza przyjaciółka czy partnerka - zaskocz swoje ukochane prezentem z okazji Dnia Kobiet. Perfumy o niepowtarzalnym charakterze podkreślają wyrazistą osobowość silnych kobiet. Oczywiście siły nie musi cechować odwaga i ciągłe działanie, ale może ona również tkwić w spokoju. W tegoroczny Dzień Kobiet podaruj również sobie samej nieco relaksu, dzięki pieszczotliwemu dodatkowi do kąpieli lub równoważącej świecy zapachowej.

Wspaniałe pomysły na upominek na Dzień Kobiet znajdziesz również w dziale z kosmetykami do makijażu w parfumdreams. Co jakiś czas kobiety uwielbiają odkrywać siebie na nowo - nowy kolor szminki dodaje świeżego impulsu do codziennego wyglądu. Od niezawodnych towarzyszy dnia codziennego po ekstrawaganckie wariacje kolorystyczne - w parfumdreams znajdziesz produkty pielęgnacyjne dla każdego typu cery i na każdą okazję.

Promocje na Dzień Kobiet na perfumy i kosmetyki

W naszym sklepie online czekają na Ciebie specjalne rabaty i promocje na Dzień Kobiet. Odkryj klasykę i nowości perfumowe i kosmetyczne, i dokonaj zakupów w naszych promocyjnych cenach. Świętuj Międzynarodowy Dzień Kobiet z ofertami od parfumdreams.