parfumdreams Winter Wonderland

Zimowy czas w parfumdreams: Nasze polecenia produktów na mroźną zimę!

Baby, it's cold outside! Dokonaj właściwego wyboru, aby chronić skórę nawet w bardzo niskich temperaturach i zapewnić dużą dawkę pielęgnacji. Ciesz się swoimi ulubionymi produktami osobistymi i olśniewaj ciepłym wyglądem, nawet przy niskich temperaturach!

 

Zimowi ulubieńcy

Zima -Inspiration

treatyourself

Treat yourself

Pokaż wszystkie produkty
Pflegeprodukte

Zima -Marka

Odkryj teraz

Zima -Essentials

Parfumdreams przedstawia: Nasz przewodnik pielęgnacyjny na mroźne zimowe dni!

Dni stają się coraz krótsze, a temperatury coraz niższe - nadeszła zima. Sucha i popękana skóra to nie rzadkość w tej porze roku. Dlatego przygotuj skórę na nadchodzące zimowe miesiące i podaruj jej dużą ilość nawilżenia. Odkryj nasze przewodniki pielęgnacyjne i znajdź odpowiednie podstawowe elementy pielęgnacji zimowej.
Do Przewodnik po zimowej pielęgnacji

Lippenpflege

Pielęgnacja ust

Chroń usta w mroźne zimowe miesiące. Pomadka Eight Hour marki Elizabeth Arden Lip Protection Stick chroni i odżywia usta do 8 godzin. Ponadto pomadka chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV i zapewnia ustom wysoki poziom nawilżenia.

Do Pielęgnacja ust-Produkty
Zu den Gesichtspflege-Produkten

Pielęgnacja twarzy

Glow Formula Skin Hydrator marki Kiehl’s dzięki 95% naturalnych składników sprawia, że cera staje się promienna. Ekstrakty z granatu i cenne minerały zapewniają skórze ochronę antyoksydacyjną oraz wystarczający poziom nawilżenia szczególnie przy mroźnych temperaturach.

Do Pielęgnacja twarzy-Produkty
Zu den Haarpflege-Produkten

Pielęgnacja włosów

Idealny produkt do cotygodniowego rytuału pielęgnacji włosów. Dzięki składnikom ajuwerdyjskim możesz rozluźnić skórę głowy i przeciwdziałać stresowi. Wmasuj olej marki Fable & Mane HoliRoots Hair Oil przed umyciem włosów i zadbaj o zdrową skórę głowy i silne cebulki włosów.

Produkty do pielęgnacji włosów
Zu den Handpflege-Produkten

Miękka skóra dłoni

Kompletny program pielęgnacyjny obiecuje Ci krem do rąk Do zakochania od marki L' Occitane. Mleko i olej migdałowy łączą się tworząc kremową konsystencję, która nawilża dłonie przez wiele godzin. Idealny towarzysz podczas mroźnego zimowego sezonu, aby Twoje dłonie wyglądały pięknie młodzieńczo i były zadbane!

Do Pielęgnacja dłoni-Produkty

Polecamy