Inspiracje do makijażu na Halloween

3 proste makijaże na Halloween do samodzielnego wykonania

Halloween to makijażowy punkt kulminacyjny roku dla fanów piękna. W tym dniu możemy zaszaleć, malując na twarzy misterne wzory i bawiąc się kolorem. Pokażemy Ci trzy łatwe makijaże na Halloween, które niekoniecznie wymagają kostiumu czy wielkich umiejętności.

Halloweenowy makijaż pajęcze oko

W tej stylizacji będziesz wyglądać bardzo seksownie i tajemniczo: nanieś ciemne cienie na ruchomą część powieki i rozetrzyj je ponad linię załamania powieki. Cienie nanieś także na dolną powiekę.

Czarną kredką wyczaruj wokół oczu przerażające nogi pająka. Świetny efekt 3D możesz uzyskać, malując cieniami do powiek pod każdą nogą pająka delikatny cień. Białym eyelinerem narysuj jeszcze subtelne akcenty na czarnych liniach. Odrobinę rozetrzyj i ultrastraszny pajęczy makijaż na Halloween gotowy!

Wskazówka: Aby podkręcić nieco makijaż, postaw na miks metalicznych cieni w ulubionych kolorach - np. srebrny, granat i lilia.

Halloweenowy makijaż strasznego clowna

Przy pomocy dobrego podkładu zmienisz swoją twarz w idealne płótno do namalowania przerażającego clowna. Primerem do cieni stworzysz bazę do niezwykłych kompozycji cieni w różowych tonacjach. Rozetrzyj cienie aż po brwi, aplikując kolor obficie nawet na dolnej powiece. Brokat na powiece sprawi, że Twój makijaż będzie idealny na imprezę.

Dwie pionowe kreski, narysowane od środka czoła nad oczami i policzkami i dobrze roztarte, idealnie podkreślą całą kompozycję. Halloweenowy makijaż perfekcyjnie dopełnią błyszczące usta i róż na policzkach.

Halloweenowy makijaż truposza

Aby stworzyć ten efektowny makijaż w niepowtarzalnym stylu Tate Langdon potrzebujesz trochę czasu i pewnej ręki. Jasny podkład i puder do twarzy sprawią, że Twoja twarz będzie wyglądała blado. Wzór możesz nanieść czarnym cieniem do powiek w kredce.

Zacznij od głównych linii, a następnie skup się na szczegółach i wypełnij obszary na nosie i wokół oczu czarnym kolorem i cienką kredką z precyzyjną końcówką. Jeśli zauważysz, że Twoja kredka stępiła się podczas rysowania, powinnaś ją natychmiast naostrzyć. Z każdą narysowaną kreską będziesz coraz bardziej zmieniać się w tajemniczego i mrocznego pacjenta szpitala psychiatrycznego. Z pewnością będziesz gwiazdą na każdej imprezie halloweenowej!