Too cute to spook. Odkryj polecane przez nas produkty na upiorne dni.

Świętuj z nami noc strasznej zabawy i odkryj nasze rekomendacje zapachowe, które oczarują tłum na kolejnej imprezie z okazji Halloween.

Trick or treat

Dzięki temu zapachowi wyniesiesz swój kostium halloweenowy na wyższy poziom

Narciso Rodriguez: for him Bleu Noir

Błękitna, elegancka kompozycja pikantnych, pudrowych nut drzewnych, wzbogacona skórzanymi niuansami. Bleu Noir by Narciso Rodriguez to zapach wielowymiarowy i zmienny. Wyczuwalne w nucie głowy bergamotka, cyprys, kardamon i mandarynka zmysłowo uzupełnia w nucie serca piżmo. Całą kompozycję w nucie bazy uszlachetnia skóra, wetiwer, fasola tonka i drzewo sandałowe. Spokojny, męski i elegancki charakter Bleu Noir sprawia, że jest to idealny towarzysz na przytulne, jesienne dni.

Narciso Rodriguez: for her Musc Noir

Pewny siebie, silny i kobiecy! Tak właśnie opisujemy zapach Musc Noir Rose Narciso Rodriguez. Linia zapachowa powstała w hołdzie kobietom i ich wewnętrznemu pięknu. W nucie głowy bergamotka łączy się z różowym pieprzem i śliwką, tworząc intensywny, ciepły i owocowy aromat. Urzekająca nuta serca w postaci zmysłowego piżma potęguje woń delikatnego różanego bukietu, a nuta bazy łagodzi go ciepłymi akcentami wanilii.