Relaks wellness: podaruj sobie chwilę tylko dla siebie

Ucieknij od chaosu szarej rzeczywistości i zafunduj sobie w pełni zasłużone, relaksujące zabiegi wellness we własnym domu. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby ukryć się przed zgiełkiem codzienności i cieszyć się chwilami odprężenia i spokoju. Nasze produkty do domowego spa zmienią Twój dom w małą oazę wellness. Zainspiruj się naszymi wskazówkami dotyczącymi wellness i różnorodnych zabiegów, aby oderwać się od codziennego stresu i zadbać o potrzebne rozluźnienie.

Produkty wellness do domu

 

5 kroków do Twojego domowego spa

Krok 1: Atmosfera Stwórz relaksującą atmosferę, dodając olejki eteryczne do dyfuzora lub zapalając świecę zapachową. Pozwól kojącym zapachom wypełnić pomieszczenie i przestrzeń wokół Ciebie i włącz spokojną muzykę.

Krok 2: Odświeżenie Rozpieść swoją skórę nawilżającą maseczką na twarz lub płatkami pod oczy i ciesz się tym, jak Twoja skóra się regeneruje i wypełnia nową energią.

Krok 3: Odprężająca kąpiel Nalej do wanny ciepłą wodę i dodaj olejek, sól do kąpieli lub relaksującą piankę. Oprzyj się wygodnie i wygoń z ciała i umysłu cały stres minionego dnia. Alternatywnie, jeśli nie masz w domu wanny, w oazę Spa możesz zmienić także swój prysznic. Sięgnij po pachnące żele pod prysznic i delikatne peelingi, które odświeżą Twoją skórę i dodadzą jej nowej energii.

Krok 4: Moment masażu Użyj najwyższej jakości olejków do masażu, aby zadbać o odprężającą i relaksującą atmosferę. Zacznij od delikatnych ruchów, aby rozgrzać mięśnie, a następnie skoncentruj się na napiętych partiach karku, ramion i dłoni. Połączenie kojącego olejku i odpowiednich ruchów masujących wprowadzi Cię w stan głębokiego odprężenia.
PS: Ten krok jest także idealny, aby przeżyć cudowne wspólne chwile relaksu z Twoim partnerem.

Krok 5: Relaks Przygotuj sobie filiżankę ulubionej herbaty i odpręż się. Przeczytaj dobrą książkę lub zrób wpis do pamiętnika. Ta chwila relaksu pomoże Ci wyciszyć się i przygotować do spokojnej nocy.

 

Ciesz się małymi chwilami odprężenia

więcej inspiracji relaksacyjnych