Zakończ wieczór kojącą rutyną relaksacyjną.

Wykorzystaj wieczór na ciepłą kąpiel z pielęgnującymi dodatkami lub odżywczą maską do włosów. Alternatywnie możesz wziąć gorący prysznic. Jeśli nie masz wanny lub wolisz prysznic, możesz również zrelaksować się przez kilka minut pod gorącym prysznicem. Aby atmosfera była jeszcze przyjemniejsza, zapal świecę zapachową i wypełnij łazienkę cudownymi zapachami przy pomocy dyfuzora i olejków eterycznych.

Jeśli chcesz odprężyć zarówno ciało jak i umysł, możesz śmiało wykonać kilka prostych ćwiczeń z jogi i rozciągających. Ostrożne i delikatne ruchy pomogą wypędzić stres i wszelkie zmartwienia.
Na koniec zaparz filiżankę kojącej herbaty, np. z rumianku lub lawendy, na twarz nałóż maseczkę. Zafunduj sobie chwile tylko dla siebie, zatrzymując ulotne myśli i uczucia w pamiętniku. Ten moment będzie niezwykle miłym zwieńczeniem dnia, który pomoże Ci odnaleźć kojący sen.

Wieczorną rutyną podarujesz sobie cenne momenty odprężenia i pielęgnacji, aby spokojnie zakończyć dzień – dokładnie tak, jak lubisz i potrzebujesz.