20%* rabatu na Festival Season

Menu

Parfumdreams
0 (0)

it Cosmetics Brush Heavenly Luxe #8 Wand Ball Powder Brush

Dostępny
Nr art.
PayPalRachunek KlarnaMasterCardVisa
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki 0,00 zł
Informacje o produkcie
nazwa
Wand Ball Powder Brush, Heavenly Luxe #8
Linia
Brush
Linia
Akcesoria
Naturalny wygląd i nieskazitelna cera - tego pragnie wiele kobiet. Dzięki pędzlowi do pudru Heavenly Luxe #8 Wand Ball Powder Brush od it Cosmetics to marzenie może się spełnić. Ten innowacyjny pędzel do pudru nabiera tyle pudru, ile potrzeba do uzyskania perfekcyjnego makijażu i naturalnego wyglądu. Działa równie dobrze z pudrem sypkim, jak i prasowanym. Zawsze uzyskasz idealny rezultat.

Niezwykle miękkie syntetyczne włosie dla wygodnej aplikacji

Sekretem pędzla Heavenly Luxe #8 Wand Ball Powder Brush od it Cosmetics jest zaokrąglona główka pędzla i wielokrotnie nagradzane syntetyczne włosie Heavenly Luxe, które umożliwia nakładanie pudru bez wysiłku i z subtelnym wykończeniem airbrushed. Zostały one oczywiście przetestowane dermatologicznie i są cudownie miękkie, dzięki czemu nic nie kłuje ani nie drapie podczas aplikacji. Pędzel ma rączkę, która wygodnie leży w dłoni i jest oczywiście całkowicie wegański.

Łatwa aplikacja z atrakcyjnymi rezultatami

Pędzel Heavenly Luxe #8 Wand Ball Powder Brush od it Cosmetics jest bardzo łatwy w użyciu. Aby uzyskać perfekcyjny makijaż z delikatnym konturowaniem, który nie podkreśla porów, puder nakłada się na skórę delikatnym, ale omiatającym ruchem, a następnie ostrożnie miesza.
0,0
0
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 23.07.2024.

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube