Nr art. 31647
it Cosmetics SzczotkaHeavenly Luxe #1
Airbrush Powder & Bronzer Brush
Nasze Najważniejsze Punkty
- Oczekiwana dostawa z GLSsob. 11.04 do wt. 14.04
- Darmowa wysyłka zwrotnaDo 180 dni
- Bezpłatna wysyłka
- Sposoby płatności
Wybór odpowiedniego narzędzia jest kluczowy dla równomiernej aplikacji produktów pudrowych. Pędzel Heavenly Luxe #1 Airbrush Powder & Bronzer Brush od it Cosmetics został zaprojektowany do delikatnego nakładania sypkich i prasowanych pudrów oraz bronzerów na twarz i ciało. Duża główka pędzla w kształcie kopuły składa się z 144 000 cienkich, syntetycznych włókien. Ta wysoka gęstość umożliwia dobre wchłanianie i uwalnianie produktu. Specjalnie przycięty kształt główki pędzla dopasowuje się do konturów twarzy i umożliwia łatwe blendowanie. Ergonomiczny uchwyt wygodnie leży w dłoni i zapewnia kontrolowaną aplikację. Dzięki wysokiej jakości wykonania włosie zostało zaprojektowane tak, aby nie wypadało. Pędzel jest całkowicie wolny od okrucieństwa i nadaje się do nakładania pudru, kremu i bronzera.
- Przeznaczony do pudrów, kremów i bronzerów
- Składa się z 144 000 syntetycznych włókien .
- Duża główka pędzla w kształcie kopuły
- Ergonomiczny uchwyt dla kontrolowanej obsługi
- 100% wolna od okrucieństwa
nazwa
Airbrush Powder & Bronzer Brush, Heavenly Luxe #1Linia
SzczotkaLinia
Makijaż
Po nałożeniu pudru dokładnie wytrzep pędzel, aby usunąć wszelkie większe pozostałości. Pędzel należy myć niewielką ilością szamponu dla dzieci i wody co najmniej raz na dwa do czterech tygodni. Pędzel należy dokładnie wycisnąć w wodzie z szamponem, aż do usunięcia pozostałości koloru.
Nie sa wymagane zadne specjalne srodki ostroznosci przy uzywaniu tego produktu w normalnych lub racjonalnie przewidywalnych warunkach uzytkowania.
- IT Cosmetics
- 14, RUE ROYALE, FR-75008 PARIS
- fragen@loreal-group.com

























