parfumdreams prezentuje: Świętujemy miesiąc Bliźniąt

W okresie od 21.05. - 21.06. pragniemy wspólnie z Tobą wyróżnić ten wyjątkowy znak zodiaku, jakim są Bliźnięta! Ich żywiołem jest Powietrze, a planetą, która im patronuje Merkury. Bliźnięta zawsze chcą być ze wszystkim na bieżąco. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie rewelacyjny wybór nowości i naszych najpopularniejszych trendów!

Must-Haves

Charakterystyka Bliźniąt:

Bliźnięta posiadają wybitne zdolności komunikacyjne i ogromne poczucie humoru

Nie znoszą nudy i lubią jak coś się dzieje

Bliźnięta są wielozadaniowe

Charakteryzuje je otwartość na nowości i to, co nieznane

Dwie osobowości w jednym ciele: Bliźnięta czasami same nawet nie wiedzą, co zrobią za chwilę

It's a match!

Bliźnięta - Kobieta

Kobieta spod znaku Bliźniąt to żywa i energiczna istota. Wokół niej zawsze musi się coś dziać. Bardzo ceni sobie interakcję z innymi ludźmi. Kobieta spod znaku Bliźniąt to prawdziwa mistrzyni konwersacji, która zadba o świetną atmosferę na każdej imprezie. Ale nie kłóć się z nią! Ma zawsze przekonujące i mądre argumenty. Kobieta spod znaku Bliźniąt ma zawsze przed oczami swój cel i dokładnie wie, co chce w życiu osiągnąć.

Bliźnięta - Mężczyzna

Życie z mężczyzną spod znaku Bliźniąt to nieustanna podróż pełna niespodzianek - jest bardzo spontaniczny i czasami sam nie wie, co za chwilę zrobi. Zdecydowanie nie jest fanem rutyny i potrzebuje ciągłych zmian. Fascynują go nowe, nieznane rzeczy i zawsze cieszy się z nowych wyzwań w życiu. To również zaleta w pracy - Bliźnięta są dobrym kierownikiem projektów, którego nie zniechęca żadne wyzwanie.