Nasze ulubione produkty dla Strzelców

Parfumdreams prezentuje: Świętujemy miesiąc Strzelca

Osoby, które urodziły się w miesiącu Strzelca określane są najczęściej jako wyjątkowo aktywne, szczere i optymistyczne. Mówi się o nich, że są to kochający wolność marzyciele, którzy mogą czerpać ze swojego bogactwa pomysłów - tylko czasem brakuje im zdecydowania niezbędnego w ich realizacji. Ich żywiołem jest ogień i równie szybko jak on zapalają się oni do rozwoju nowych wizji. W okresie od 23.11. - 20.12.2022 pragniemy uczcić ten żywiołowy znak zodiaku, dlatego oferujemy wybór idealnych produktów dla wszystkich osób spod znaku Strzelca, aby dostarczyć im inspiracji i otoczyć magią.

Must-Haves

Cechy charakteru osób spod znaku Strzelca:

 

· Talent do spojrzenia na wszystko od pozytywnej strony

· Otwarte serce i pewność siebie, które czynią wiele sytuacji życiowych łatwiejszymi

· Zawsze mówi prawdę, nawet gdy jest ona niekomfortowa

· Zainteresowanie filozofią, mądrością i ezoteryką - wszystkim, co pozwala otworzyć umysł na to, co nieznane

· Zarówno w relacjach międzyludzkich, jak i w obszarze życia zawodowego, nie godzą się na ograniczenie swojej wolności

 
Kobieta - Strzelec

Kobieta spod znaku Strzelca emanuje pewnością siebie i dobrym humorem. To sprawia, że ​​jest tak atrakcyjna dla męskiego świata – jej niezależność i pozytywna charyzma sprawiają, że życie z nią jest raczej mało konfliktowe, ponieważ rzadko kiedy bywa zazdrosna. Oznacza to jednak również, że nie pozwala ona sobie niczego i przez nikogo narzucić, ponieważ zawsze sama dokładnie wie, czego chce i jednocześnie dąży do realizacji swoich celów.

Mężczyzna - Strzelec

Mężczyzna spod znaku Strzelca jest prawdziwym poszukiwaczem przygód i dlatego w każdej chwili może odwołać się do swoich licznych doświadczeń i ciekawych historii. Ale to również sprawia, że ​​jest mu szczególnie trudno przywiązać się do konkretnej osoby, miejsca lub zawodu. Potrzebuje różnorodności i wolności i pragnie się nią dzielić tylko ze swoją wielką miłością.