Zaoszczędź 25%* na swoich ulubionych produktach na wiosnę

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Acqua di Parma Home Collection Bosco Diffuser

Dostępny
Nr art.
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki 0,00 zł
Informacje o produkcie
Dyfuzor Bosco z kolekcji Home Collection marki Acqua di Parma to nastrojowe akcesorium, które uprzyjemnia życie dzięki atrakcyjnemu zapachowi. Jego butelka jest wypełniona 180 mililitrami aromatycznego olejku. Zapach jest stopniowo uwalniany do pomieszczenia za pomocą patyczków wykonanych z naturalnej trzciny rattanowej. Dyfuzory z kolekcji Acqua di Parma Home mają również duchowy efekt. Dyfuzor Bosco jest oznaczony symbolem podkowy. Ponieważ przynosi ona szczęście, mówi się, że chroni dom przed niepożądanymi niuansami zapachowymi.

Kąpiel w lesie - z Acqua di Parma we własnych czterech ścianach

Chcesz wiedzieć, jakiego profilu zapachowego możesz spodziewać się po dyfuzorze Bosco? Oszronione sosnowe igły łączą się z iskrzącym eukaliptusem, tworząc zapierającą dech w piersiach kompozycję, która imponująco przypomina leśny spacer. Ciepły składnik emanujący z goździka zapewnia bogaty kontrast. Nadaje domowi odrobinę przytulności. W przeciwieństwie do wielu porównywalnych dyfuzorów, okres trwałości dyfuzora Home Collection wynosi około 10-12 tygodni. Okres ten można wydłużyć, minimalizując liczbę patyczków na rzecz subtelnego zapachu. Szukasz luksusowych prezentów na Boże Narodzenie i inne okazje? Wybierz jeden z dyfuzorem Bosco.
0,0
0
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 22.04.2024.

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube