Perfumy Coach

42
4,5/5 na podstawie wszystkich ocen

Perfumy Coach: Z Central Parku do domowej łazienki

Perfumy Coach, jak żaden inny luksusowy zapach, ucieleśniają niepowtarzalnego ducha Manhattanu. Kto kiedykolwiek widział tradycyjny drapacz chmur z epoki secesji, wie, jak bardzo nowojorczycy cenią rzemiosło. Tego producenta galanterii skórzanej droga zawiodła od torebek do perfum Coach z kultowym logo, które pojawiły się na rynku dopiero w 2016 roku. Późny start był jednak niezwykle udany.

Co symbolizuje słynne logo na wodach perfumowanych i toaletowych Coach?

Marka Coach powstała w 1941 roku na Manhattanie pod okiem Lillian i Milesa Cahnów. Wtedy nikt jeszcze nie myślał o perfumach Coach. Pierwotnym celem była produkcja wysokiej jakości torebek pokrywających się miękką patyną. Torebki odniosły taki sukces, że na początku lat 80. firma została właścicielem flagowego sklepu na Madison Avenue.

Od 2013 roku dyrektor kreatywny Stuart Vevers otwiera przed marką nowe światy. Obecnie Coach oferuje nie tylko wyroby skórzane, lecz jest także dobrze znaną marką modową, która ucieleśnia indywidualną autentyczność. Do 2016 roku brakującym elementem układanki był kultowy zapach. Pierwsza woda perfumowana Coach o nazwie Floral mocno zakotwiczyła markę na międzynarodowym rynku zapachów. Symbolizuje spontaniczną energię i szykowny, śródmiejski styl Nowego Jorku.

Charakterystyczny flakon wszystkich perfum Coach ma kształt owalnej buteleczki ze słynnym logo marki – powozem zwanym „Central Park Pram”. Szczególnie interesująca jest nakrętka perfum w sprayu Coach, która nawiązuje do zamknięcia słynnych torebek. Można otworzyć ją tylko poprzez przekręcenie zapięcia, dlatego perfumy nigdy przypadkowo się nie wyleją.

Kup najpopularniejsze perfumy Coach w parfumdreams

Choć pierwsze perfumy Coach pojawiły się na rynku dopiero w 2016 roku, wody perfumowane i toaletowe Coach mają już swoich wiernych fanów. Oto najpopularniejsze zapachy w parfumdreams:

  • Wild Rose: Ten delikatny, kobiecy zapach pojawił się w sprzedaży wiosną 2022 roku i od razu stał się hitem. Klasyczny flakonik o pięknym kształcie jest wykonany z cieniowanego bordowego szkła z kultowym logo. Nuta głowy z czerwonych porzeczek i bergamotki łączy się z nutami serca róży i jaśminu. Fasola tonka i krystaliczny mech zakotwiczają perfumy w ziemi.
  • For Men: Męska wersja flakonu jest nieco bardziej opływowa, ale również posiada charakterystyczne znaki firmowe perfum Coach: nakrętkę i wygrawerowane logo. Męskie perfumy Coach akcentują pewność siebie i energię – amerykański sen w formie zapachu. Bergamotka, kumkwat i gruszka nashi mieszają się z kardamonem, kolendrą i geranium. Dotyk wetywerii i zamszu kreuje męską nutę.
  • Women: Damskie perfumy Coach odzwierciedlają ekscytującą atmosferę i styl życia Manhattanu. Zachwycają kontrastem orientalnej róży, gardenii i fiołka alpejskiego, owocowej świeżej maliny oraz pobudzającego różowego pieprzu. Rezultatem jest kobiecy zapach z nutami kaszmeranu i drzewa sandałowego, idealny na wyjątkowe chwile.