Pielęgnacja skóry w ampułkach – jak prawidłowo ich używać

Chcesz zrobić coś dobrego dla swojej skóry, pielęgnować ją i intensywnie dostarczać jej składników aktywnych? Ampułki oferują dodatkową pielęgnację – można stosować je okazjonalnie lub przez dłuższy czas jako kurację. Zazwyczaj stosuje się je rano i wieczorem. W przypadku ampułek o natychmiastowym działaniu najlepiej stosować je na skórę rano. Natomiast w przypadku ampułek, których zadaniem jest wspieranie procesu nocnej regeneracji skóry, najlepszym momentem jest czas przed pójściem spać. Dzięki temu skóra ma wystarczająco dużo czasu, aby wchłonąć wszystkie składniki aktywne i uzyskać pożądany efekt. Dostępne są ampułki spełniające najróżniejsze potrzeby i przeznaczone dla każdego rodzaju skóry. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź produkt odpowiedni dla siebie.

Do produktów do makijażu Do produktów pielęgnacyjnych Do ampułek Nowości kosmetyczne dla Mamy Perfumy damskie Przewodnik po prezentach

Retinol Power Serum Ampoules

Chcesz dodać swojej skórze świeżości? Ampułki Retinol Power Serum zapewniają widocznie gładszą i jędrniejszą skórę. Połączenie tripeptydu 1 i stabilnego Retinolu stymuluje odnowę skóry i produkcję własnego kolagenu oraz minimalizuje drobne zmarszczki. Opakowanie zawiera 7 ampułek i jest przeznaczone do przeprowadzenia 7-dniowej kuracji.

 

Instrukcja prawidłowego otwierania i stosowania ampułki

Przed użyciem wstrząśnij ampułką, aby wszystkie składniki dobrze się wymieszały. Następnie ostrożnie przełam szklaną ampułkę i delikatnie wklep preparat w oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Aby uzyskać maksymalną skuteczność, należy zużyć całą zawartość ampułki. Następnie możesz zastosować krem do twarzy, którego zwykle używasz, lub, jeśli stosujesz ampułkę rano, nałożyć także makijaż. Ampułki o wodnistej zawartości można również nanosić bezpośrednio na skórę wokół oczu, unikając przy tym kontaktu z rzęsami. W przypadku oleistych konsystencji partię oczu należy ominąć.

 

Nasze rekomendacje na Dzień Matki