20%* rabatu na Festival Season

Menu

Parfumdreams
5 (1)

JOOP! Classic Doubleface Ręczniczek do mycia kolor turkusowy

Dostępny
Nr art.
PayPalRachunek KlarnaMasterCardVisa
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki 0,00 zł
Informacje o produkcie
nazwa
Ręczniczek do mycia kolor turkusowy,
Linia
Classic Doubleface
Linia
Ręczniki
Zastosowanie
łazienka
Ręczniczek do mycia kolor turkusowy z kolekcji Classic Doubleface od Joop ma bardzo atrakcyjny kolor. Jasny turkus mieni się delikatnie i zmienia odcień koloru po delikatnym przejechaniu przez niego dłonią. Ręczniczek do mycia kolor turkusowy o wymiarach 30 x 30 cm jest wykonany z wyjątkowo miękkiego i przytulnego włosia. Materiał jest bardzo chłonny. Intensywnie wchłania wodę i mydło oraz zapewnia delikatny masaż za każdym razem, gdy go używasz. Różne akcesoria frotté z kolekcji Classic Doubleface możesz łączyć na różne sposoby. Wybierz wysokiej jakości ręczniki w kolorze, który pasuje do ręczniczka do mycia kolor turkusowy od Joop. Ręczniki są dostępne w różnych rozmiarach._x005F _x005F

Akcesoria frotté od Joop

mają nadzwyczajnie wysoką jakość, którą czujesz przy każdym użyciu. Ręczniczek do mycia kolor turkusowy możesz prać w pralce i używać go niezliczoną ilość razy, nie straci przy tym ani kształtu, ani głębokiego koloru. Połącz ze sobą różne akcesoria frotté i wybierz ręczniki z kolekcji Classic Doubleface od Joop, które są tak samo wysokiej jakości. Ręczniczek do mycia może być uzupełniony o większe ręczniki do sauny lub kąpielowe. Inne akcesoria frotté są najlepszym wyborem do łazienki, sportu lub podczas podróży.
5,0
5
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 23.07.2024.

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube