20%* rabatu na Festival Season

Menu

Parfumdreams
5 (1)

JOOP! Classic Stripes Ręcznik kąpielowy kolor piaskowy

Dostępny
Nr art.
PayPalRachunek KlarnaMasterCardVisa
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki 0,00 zł
Informacje o produkcie
nazwa
Ręcznik kąpielowy kolor piaskowy,
Linia
Classic Stripes
Linia
Ręczniki
Ręcznik kąpielowy kolor piaskowy z kolekcji Classic Stripes od Joop emanuje elegancją i stylem. Ręczniki z tej kolekcji są bardzo miękkie i przytulne. Kiedy używasz ręcznika kąpielowego kolor piaskowy, poczujesz wysokiej jakości i bardzo chłonne frotté. Wilgoć jest głęboko uwięziona we włóknach. Twoja skóra jest sucha i zadbana. Jednocześnie akcesoria frotté od Joop dają wspaniałe ciepło, które jest bardzo przyjemne po chłodnej kąpieli w jeziorze lub po orzeźwiającym prysznicu. Ręcznik kąpielowy kolor piaskowy ma wymiary 80 x 150 cm i można go swobodnie owinąć wokół górnej części ciała lub talii. Ręczniki są również pierwszym wyborem na pobyt w saunie._x005F _x005F

Akcesoria frotté

z kolekcji Classic Stripes od Joop mają ponadczasowy i elegancki design, który mimo to jest klasyczny i pociągający. Piaskowe frotté ręczników jest przerywane paskami biegnącymi poprzecznie przez ręczniki. Kolor pasków jest nieco jaśniejszy od beżu koloru bazowego. Nadają one akcesoriom frotté z kolekcji Classic Stripes od Joop miękkie mienienie się i dodają ciekawego i kontrastowego akcentu. Logo projektanta jest wyraźnie widoczne na prawej dolnej krawędzi, stylowo wytłoczone w tej samej jasnej tonacji kolorystycznej.
5,0
5
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 23.07.2024.

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube