Perfumy Juicy Couture

22
4/5 na podstawie wszystkich ocen

Perfumy Juicy Couture: niezwykłe, zmysłowe zapachy

Kalifornijska marka modowa Juicy Couture jest częścią firmy modowej Authentic Brands Group i słynie z wygodnych i jednocześnie efektownych ubrań. Najbardziej znane są welurowe dresy z odważnymi nadrukami.

Odzież Juicy Couture jest sprzedawana głównie w USA, lecz można ją nabyć również w Europie. Na rynku europejskim dostępne są także perfumy marki – w Polsce Juicy Couture działa na rynku zapachów dopiero od kilku lat.

W związku z tym oferta perfum Juicy Couture nie jest zbyt szeroka, lecz niektóre z ekskluzywnych zapachów dla kobiet zdążyły już stać się bestsellerami. Juicy Couture tworzy modę dla stylowych i pewnych siebie kobiet, a zapachy marki mają to odzwierciedlać.

Te perfumy Juicy Couture powinnaś znać

Kolekcja perfum Juicy Couture jest niewielka, ale najwyższej jakości, a marki zapachowe są nieustannie reinterpretowane. Linie perfum Juicy Couture:

  • I am Juicy Couture: Tę wodę perfumowaną Juicy Couture charakteryzują wielowymiarowość i kwiatowe zapachy. Perfumy mają kojarzyć się z Paryżem i zachwycają owocowymi, świeżymi nutami. Marakuja, jabłko i mandarynka łączą się z wanilią, karmelem i paczulą. Rezultatem jest wyjątkowa kompozycja, która roztacza wokół siebie aurę zmysłowości, romantyczności i uwodzicielskiej siły.
  • I love Juicy Couture: Dla fanów słodkich zapachów ta woda perfumowana Juicy Couture jest strzałem w dziesiątkę. Kandyzowane jabłko w połączeniu z czerwoną porzeczką i mandarynką tworzą słodko-owocową kompozycję.
  • Juicy Couture Oui: Ten wyrazisty zapach zachwyca owocowo-kwiatowymi akcentami arbuza, jaśminu i tuberozy. To afirmująca życie kreacja, która emanuje dobrym humorem. Kolorowy flakon również promienieje radością życia.

Czym charakteryzują się zapachy Juicy Couture?

Marka Juicy Couture jest młoda, na luzie i stawia na świeże, niekonwencjonalne i nowoczesne projekty. Perfumy nawiązują do tej idei. Do sukcesu marki Juicy Couture przyczyniają się nowoczesne perfumy, które wyróżniają się na tle konkurencji niezwykłymi kompozycjami i wysokiej jakości składnikami zapewniającymi długą trwałość zapachu.

Kup perfumy Juicy Couture: W parfumdreams.pl

W parfumdreams możesz kupić perfumy Juicy Couture. Odkryj całą kolekcję i ciesz się korzystnymi cenami. Perfumy możesz zamówić wygodnie online z dostawą do domu.