Piękno nie zna granic

Odkryj popularne produkty kosmetyczne z całego świata

Podczas naszej podróży po świecie urody z przyjemnością przedstawimy Ci zarówno znane globalnie marki, jaki nieco mniej znane, lecz godne polecenia. Każda z marek oferuje wyjątkowe, luksusowe produkty kosmetyczne, które rozpieszczą Twoje ciało i wzbogacą Twoją rutynę pielęgnacyjną. Wybierz się z nami w podróż dookoła świata i poszukaj inspiracji, jak dbać o swoją urodę!

Korea Południowa: WHAMISA

WHAMISA to kosmetyki naturalne wyprodukowane zgodnie z najnowszymi odkryciami naukowymi. Nazwa marki składa się ze słów WHA – kwiat, MI – piękno i SA – cyfra „4”. Symbolizuje ona cztery podstawowe składniki naturalnych produktów kosmetycznych WHAMISA: kwiaty, owoce, korzenie i nasiona.


Odkryj teraz

Marki K-Beauty, które kochamy

Szwecja: FOREO

Szwedzka marka kosmetyczna FOREO oferuje innowacyjne i skuteczne rozwiązania technologiczne do profesjonalnej pielęgnacji skóry i jamy ustnej. Misją marki, która inspiruje się piosenką Queen „Heaven For Everyone”, jest umożliwienie kobietom, by nawet w stresującym codziennym życiu miały okazję poczuć się jak w luksusowym SPA.


Odkryj teraz

Inne popularne marki skandynawskie

Francja: Yves Saint Laurent

Kultowa marka Yves Saint Laurent, niekwestionowana ikona w segmencie produktów luksusowych, wyznacza standardy w makijażu, zapachach i pielęgnacji skóry. Luksusowe kosmetyki paryskiej marki modowej i kosmetycznej to innowacyjne produkty, które oferują wyjątkowe doznania i kreują nowe style.


Odkryj teraz

Odkryj marki „à la Française”

Japonia: Shu Uemura

Ta kreatywna, luksusowa marka kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji włosów z Japonii od 1958 roku wyznacza standardy w świecie kosmetyków. Jej rewolucyjna innowacyjność opiera się na wizji założyciela firmy i japońskiego mistrza Shu Uemura, który postrzegał nieskazitelne włosy jako idealne płótno dla piękna.


Jetzt entdecken

J-Beauty dla pięknej skóry i włosów

Inne marki na radarze

Nasz asortyment