Oszczędź 22%* + 10%*** z Premium

Menu

Parfumdreams
4,8 (627)

Prada Paradoxe Eau de Parfum Spray - do wielokrotnego napełniania

Dostępny
Nr art.
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki 0,00 zł
Informacje o produkcie
Nuta głowy
neroli
Nuta serca
Ambrofix
Nuta podstawowa
piżmo
nazwa
Eau de Parfum Spray - do wielokrotnego napełniania,
Linia
Paradoxe
Linia
Zapachy dla kobiet
charakter
pudrowy
zapach
pudrowy
Typ produktu
spray
Zastosowanie
ciało

Pradas Paradoxe Eau de Parfum to kwiatowy zapach dla kobiet, który zachęca swoją użytkowniczkę do odkrywania swojej złożoności i wyrażania jej na zewnątrz. Jednocześnie zapach zachęca do tego, aby nigdy nie być takim samym, ale zawsze pozostać wiernym sobie.


- Celebruje złożoność kobiet
- Zaprasza do pozostania wierną sobie

Kobiece perfumy, które ucieleśniają złożoność kobiet

Pradas Paradoxe Eau de Parfum łączy kwiatowe i kobiece niuanse, tworząc niezwykłe doznania zapachowe. Rozpoczyna się górną nutą świeżej neroli, która łączy się z Ambrofix™ w nucie serca. Jest to pozyskiwany w sposób zrównoważony bursztyn z trzciny cukrowej, który łączy się z Serenolide™ w nucie bazy. Cząsteczka piżma urzeka wyjątkową intensywnością i oznacza zmysłowe ciepło, które harmonijnie dopełnia zapach.

Zapach dla kobiet jest tak samo sprzeczny jak jego flakon. Paradoxe Eau de Parfum marki Prada ma flakon z kultowym trójkątnym logo, który urzeka kątami i krzywiznami. Jednocześnie połączenie czerni i różu przyciąga uwagę każdego.

Zastosowanie
Woda perfumowana Paradoxe marki Prada najlepiej rozwija swoje kwiatowe nuty, gdy jest rozpylana z odległości około 20 cm na ciepłą i dobrze nawilżoną skórę. Aby uzupełnić zapach, wystarczy zdjąć nakrętkę z butelki i odkręcić nasadkę rozpylającą. Następnie umieść wkład do góry nogami w otwartej butelce i przekręć mechanizm obrotowy do pozycji ON. Gdy tylko butelka zostanie całkowicie napełniona, płyn zatrzyma się automatycznie. Następnie przekręć mechanizm obrotowy butelki uzupełniającej do pozycji OFF i wyjmij wkład z butelki. Na koniec nakręć nasadkę rozpylającą z powrotem na butelkę i załóż nakrętkę. Gotowe!

Unikać kontaktu z oczami, uszami i błonami śluzowymi.
4,8
4,8
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

*Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 24.06.2024.


***Rabat Premium nie obowiązuje przy zakupie kart podarunkowych. Wszystkie warunki dotyczące Twojego członkostwa Premium znajdziesz na stronie www.parfumdreams.pl/parfumdreams-premium

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube