Vegan Beauty: Piękno bez żadnych kompromisów

Weganizm to nie tylko trend, to nasza przyszłość. W parfumdreams mamy w naszym asortymencie wiele produktów nietestowanych na zwierzętach oraz marek produkujących swoje artykuły bez niepotrzebnego cierpienia zwierząt. Tutaj, na naszej wegańskiej stronie, możesz z czystym sumieniem kupować ulubione wegańskie kosmetyki, czyniąc świat lepszym miejscem.

Nasi faworyci z linii wegańskiej

Marki, które stawiają na rośliny

essence

„Beauty without cruelty“ („Piękno bez okrucieństwa”) jest podstawową zasadą marki Essence od momentu jej założenia w roku 2002. Oznacza to, że produkty i ich składniki nie były testowane na zwierzętach zarówno w procesie produkcji jak i po jego zakończeniu. Ponadto wszystkie nowe produkty wytwarzane od roku 2021 roku są w 100% wegańskie. Marka Essence od samego początku angażuje się w poprawę dobrostanu zwierząt i głęboko wierzy w to, że żadne zwierzę nie powinno cierpieć z miłości do piękna.
Odkryj tutaj wszystkie oferty Essence

one.two.free!

one.two.free! to tak zwana marka "Clean Beauty". To wegańskie produkty nietestowane na zwierzętach, które są wytwarzane wyłącznie w Europie i z materiałów nadających się do recyklingu. Produkty te nie zawierają też parabenów, silikonów, olejów mineralnych i siarczanów, a opakowania są również wytwarzane z poszanowaniem natury i środowiska: cała linia produktów nadaje się do recyklingu w co najmniej 96%, a niektóre z nich nawet w 100%.
Więcej na temat one.two.free

OLAPLEX

Olaplex to marka słynąca z wysokiej jakości produktów do pielęgnacji włosów. Zawierają one opatentowaną technologię, która regeneruje i naprawia uszkodzone włosy i zerwane wiązania, działając na poziomie molekularnym. To jednak nie wszystko. Te produkty potrafią jeszcze więcej: nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, są całkowicie wegańskie i nie są testowane na zwierzętach. W procesie produkcji swoich kosmetyków Olaplex zwraca również uwagę na ślad węglowy i oszczędność wody.
Odkryj produkty Olaplex

AVEDA

Marka Aveda koncentruje się na empatycznym i pełnym szacunku podejściu do naszego środowiska, ponieważ najwyższym priorytetem Aveda są rezultaty uzyskane bez jakichkolwiek kompromisów w kwestii jakości czy wartości etycznych. Właśnie dlatego Aveda konsekwentnie rezygnuje z testów na zwierzętach od momentu założenia marki w roku 1978. Jej produkty do pielęgnacji włosów, skóry i ciała są w 100% wegańskie i czerpią swoją skuteczność z czystej mocy roślin i naturalnych składników.
Odkryj Aveda już teraz

odkryj inne marki

Bestsellery wśród kosmetyków wegańskich