BABOR - Kompleksowość - Perfect Finish FoundationBABOR - Kompleksowość - Perfect Finish Foundation

Kompleksowość
Perfect Finish Foundation z BABOR

6
 

No. 01 Natural / 9 g

181,95 zł*
 
 

No. 02 Porcelain / 9 g

181,95 zł*
 
 

No. 03 Almond / 9 g

181,95 zł*
 
 

No. 04 Sunny / 9 g

181,95 zł*
 
Wyprzedane
 
Nr art. 61032

To może Ci się spodobać

Bestsellers

Opis z Kompleksowość Perfect Finish Foundation z BABOR

Linia: Makijaż
Linia: Kompleksowość
nazwa: Perfect Finish Foundation

Kompaktowy podklad Teint Make-up Compact Foundation z linii Perfect Finish Foundation od BABOR jest w pelni zgodny z koncepcja marki, która od wielu dziesiecioleci rozpieszcza skóre i wlosy swoich klientów wysokiej jakosci skladnikami. Poniewaz BABOR oznacza indywidualna pielegnacje skóry i ilustruje te idee w swoim logo z czarna róza, która zawsze byla symbolem piekna. Dlatego receptury twórców opieraja sie na bardzo innowacyjnych i ekskluzywnych skladnikach i substancjach odzywczych, które w szczególnie delikatny sposób oczyszczaja skóre i zapewniaja jej wyjatkowa pielegnacje. Skladniki aktywne sa optymalnie zbilansowane i dostarczaja skórze wszystkiego, czego potrzebuje, aby chronic sie przed wplywami srodowiska, na które jest narazona dzien po dniu.

Odkryj wysokiej jakosci pielegnacje dzieki kompaktowemu podkladowi Teint Make-up Compact Foundation z linii Perfect Finish Foundation od BABOR,

która wspiera Cie w codziennym makijazu. Nalóz podklad na sucha lub wilgotna skóre, pamietajac o wygladzeniu zewnetrznych krawedzi. Produkt ten sprawia, ze Twoja cera wyglada bardziej równomiernie i zmniejsza niedoskonalosci i plamy starcze. Podklad ma lekko matowy efekt i pozostawia na skórze bardzo przyjemne, jedwabiste uczucie.

Masz pytania odnosnie produktu?
Oceny klientów
5 (6 Oceny klientów)