20%* rabatu na Festival Season

Menu

Parfumdreams
0 (0)

JOOP! Cornflower Ręcznik prysznicowy antracytowy

Dostępny
Nr art.
PayPalRachunek KlarnaMasterCardVisa
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki 0,00 zł
Informacje o produkcie
nazwa
Ręcznik prysznicowy antracytowy,
Linia
Cornflower
Linia
Ręczniki
Nawet jeśli można by powiedzieć, że białe ręczniki są standardem w każdej łazience, są osoby, które nie wiedzą, co zrobić z jaśniejszymi kolorami (a zwłaszcza białym). Jeśli jesteś jedną z nich i wolisz ciemniejszy kolor, ręcznik kąpielowy kolor antracytowy JOOP! Cornflower może być dla Ciebie idealną alternatywą._x005F _x005F

Ciemny ręcznik z miękkim wnętrzem: Ręcznik kolor antracytowy JOOP! Cornflower

_x005F _x005F Ręcznik kolor antracytowy JOOP! Cornflower występuje w dość ciemnym odcieniu antracytu i ma ładny wzór na przedniej stronie. Ręcznik 80 x 150 cm jest idealny do osuszania po prysznicu lub kąpieli ze względu na swoje obszerne wymiary i jest szczególnie delikatny dla skóry: podczas produkcji w Niemczech użyto tylko przytulnie miękkie frotté folowane na bazie 100% bawełny, która jest tak miękkie, że po osuszeniu najchętniej by się wcale nie odkładało ręcznika - ale jednocześnie jest bardzo chłonne i wytrzymałe. W ramach popularnej serii Cornflower istnieje wiele innych produktów, takich jak mniejsze ręczniki, ręczniki do sauny lub ręczniki dla gości, które są dopasowane kolorystycznie - dzięki temu możesz łatwo dostosować łazienkę do indywidualnych preferencji.
0,0
0
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 23.07.2024.

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube