Słońce, deszcz, wiatr i chłód - jesień ma niejedno oblicze. Zmiana pór roku oznacza również zmianę w Twojej rutynowej pielęgnacji. W przeciwieństwie do lata, jesienią należy sięgnąć po odżywcze produkty do pielęgnacji skóry! Sera, nawilżające kremy i olejki są w związku z tym obowiązkowym elementem codziennej, jesiennej pielęgnacji. Dotyczy to w szczególności dłoni, ust i twarzy. Przygotowaliśmy dla Ciebie produkty, które pomogą Ci zadbać o optymalną pielęgnację Twojej skóry jesienią.

Pielęgnacja włosów na jesień Pielęgnacja ciała Golden Glow Czas na przytulną atmosferę Trends

Zasady pielęgnacji twarzy jesienią

Podstawą jesiennej pielęgnacji są produkty, które dostarczą skórze odpowiedni poziom lipidów i nawilżenia. Zdrowy blask zapewniają przede wszystkim kosmetyki z kwasem hialuronowym, witaminą C i E oraz retinolem. Idealne do jesiennej pielęgnacji są sera, ponieważ dostarczają wysokiej jakości składniki aktywne w głąb skóry.
Rada parfumdreams: im głębiej kosmetyki wnikną w skórę, tym skuteczniejsze i dłuższe będzie ich działanie.

 

Skuteczna pielęgnacja nocna jest obowiązkowa w każdej jesiennej rutynie pielęgnacyjnej. W nocy komórki skóry regenerują się, zwiększając produkcję kolagenu, odbudowuje się ochronny płaszcz kwasowy skóry, a utracony w ciągu dnia poziom nawilżenia zostaje przywrócony. Produkty do pielęgnacji na noc, takie jak kremy i sera, wspierają te procesy i wspomagają regenerację dzięki zawartości składników aktywnych w wysokich stężeniach.

 

Właściwa pielęgnacja ust

 

Usta nie posiadają gruczołów łojowych i są praktycznie pozbawione warstwy tłuszczowej, co oznacza, że są znacznie gorzej chronione przed wpływem środowiska zewnętrznego. Kosmetyki do pielęgnacji ust powinny więc zawierać olejki i ekstrakty roślinne, witaminy, kolagen oraz substancje nawilżające, takie jak kwas hialuronowy.

 

Odkryj inne produkty