Bestseller

Lancaster

732
4,5/5 na podstawie wszystkich ocen

Kosmetyki Lancaster dla promiennej skóry

Lancaster od dziesięcioleci zachwyca kobiety w każdym wieku. Innowacyjne technologie i materiały czynią Lancaster Cosmetics jedną z wiodących marek w pielęgnacji skóry i ochronie przeciwsłonecznej. Lancaster zyskał wierną rzeszę fanów, szczególnie dzięki produktom przeciwdziałającym starzeniu się i chroniącym przed słońcem. Kosmetyki pielęgnacyjne w jasnopomarańczowym opakowaniu są dobrze znane i popularne.

Najpopularniejsze produkty Lancaster

Niektóre serie produktów Lancaster niezmiennie zachwycają i zaskakują. W jednym luksusowym produkcie łączą wspaniały zapach i długotrwały efekt pielęgnacyjny:

  • Pielęgnacja przeciwsłoneczna Lancaster: Ta najbardziej znana linia produktów Lancaster chroni skórę przed niepożądanymi uszkodzeniami spowodowanymi przez ekspozycję na słońce. Jednocześnie umożliwia równomierną opaleniznę i długotrwały, letni blask.
  • Pielęgnacja Lancaster: Od oczyszczania po esencje i balsamy – w Lancaster znajdziesz wszystko, co usatysfakcjonuje Twoją skórę. Wszystkie produkty zawierają najlepsze składniki aktywne i zapachy.
  • Intensyfikator opalenizny Lancaster: Seria produktów pielęgnacyjnych firmy Lancaster to idealny towarzysz letnich wakacji. Intensywnie odżywia skórę i zapewnia wyjątkowo długą opaleniznę.

Kosmetyki Lancaster nie zawierają żadnych szkodliwych składników, takich jak ftalany czy parabeny. W bogatej ofercie Lancaster w parfumdreams znajdziesz odpowiedni produkt dla każdego rodzaju skóry.

Produkty pielęgnacyjne Lancaster: Innowacyjne i skuteczne

Produkty pielęgnacyjne Lancaster dotrzymują obietnic. Naukowcy z Lancaster opracowali liczne patenty sprawiające, że kosmetyki zaskakują swoją skutecznością. Na przykład serum naprawcze DNA 365 Cellular Elixir Intense to 15 lat badań nad przyczynami starzenia się skóry. Liposom opatentowany przez Lancaster wnika głęboko w skórę i działa w macierzy zewnątrzkomórkowej, strukturze nośnej powierzchni skóry. Przeciwutleniacze zawarte w ekstrakcie Physalis sprawiają, że wolne rodniki są nieszkodliwe.

Lancaster to jeden z liderów na rynku produktów samoopalających. Wyczarowują na skórze naturalnie wyglądającą, równomierną opaleniznę – bez narażania jej na szkodliwe promienie UV. Jeśli chodzi o ochronę przeciwsłoneczną, Lancaster Cosmetics oferuje również odpowiedni produkt dopasowany do różnych potrzeb skóry. Spraye Sun Sport i Sun for Kids można nawet rozpylać bezpośrednio na mokrą skórę, co jest ogromną zaletą na plaży lub basenie.

Kup Lancaster w parfumdreams w przystępnej cenie

Ogromny wybór kosmetyków Lancaster dostępny jest w parfumdreams i to cenach, które trudno znaleźć gdzie indziej. Niech Twoje kolejne lato stanie się piękniejsze dzięki ekskluzywnym produktom, które pielęgnują Twoją skórę i sprawiają, że letnia opalenizna utrzyma się dłużej.