Tylko to, co najlepsze – zaoszczędź 20%* z okazji Dnia Matki

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Lavera Oczy Temperówka

Dostępny
Nr art.
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki 0,00 zł
Informacje o produkcie
Temperówka od Lavera zapewnia profesjonalne i precyzyjne nakładanie makijażu oczu za pomocą idealnie przygotowanych kredek. To właśnie delikatne pociągnięcia zapewniają optymalne podkreślenie tej ważnej części twarzy i późniejsze indywidualne blendowanie. Zarówno klasyczne kredki do oczu, jak i kredki do brwi można idealnie wyprofilować za pomocą praktycznej i poręcznej temperówki. Narzędzie nadaje się również do kredek do ust. Dodatkowa wskazówka od profesjonalistów w dziedzinie makijażu: Jeśli te kredki zostaną wcześniej umieszczone na krótko w lodówce, aby końcówki mogły nieco stwardnieć, ostrzenie będzie jeszcze łatwiejsze. Jest to najlepszy sposób na uniknięcie rozmazywania, a kredki są natychmiast gotowe do ponownego użycia.

Dwa otwory na różne kredki do makijażu

Kredki do makijażu oczu, rzęs i ust mają różne średnice. Dlatego profesjonalna marka Lavera oferuje swoją temperówkę z dwoma rozwiązaniami. Umożliwia to precyzyjne ostrzenie kredek do makijażu. Wiórki powstające podczas ostrzenia nie zanieczyszczają domu, ale są zbierane w czysty sposób w zintegrowanym pojemniku temperówki. Można go następnie otworzyć i łatwo wyczyścić. Wystarczy wysypać wiórki, krótko wytrzeć i gotowe. Praktyczna i czysta temperówka od Lavery zmieści się w każdej kosmetyczce i jest również cenną pomocą w optymalnym makijażu oczu podczas podróży.
0,0
0
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

*Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 20.05.2024.

Sposoby płatności

PayPalP24Rachunek KlarnaVisaMasterCardMaestroVisaElectron

Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube