Zaoszczędź 25%* na swoich ulubionych produktach na wiosnę

Menu

Parfumdreams

Czyszczenie pędzli do makijażu

5 Artykuły

Czyszczenie pędzli do makijażu: Dokładne czyszczenie pędzli do makijażu

Gdy już znajdziesz idealny pędzel do pudru, nie tak szybko będziesz chciała wymienić go na nowy. Aby cieszyć się ulubionym narzędziem przez długi czas, konieczne jest jego regularne czyszczenie. Wysokiej jakości płyn do mycia pędzli dobrze usuwa brud i bakterie, jednocześnie pielęgnując włosie.

Najlepsze płyny do czyszczenia pędzli do makijażu

Delikatne włosie pędzla ma codziennie kontakt z płynnymi kosmetykami do makijażu, pudrowymi cieniami do powiek lub kremowym różem. Dlatego pędzle nigdy nie są wolne od zarazków i brudu. Większe pozostałości makijażu najlepiej codziennie usuwać chusteczką kosmetyczną lub wacikiem.

Dokładne czyszczenie przy użyciu odpowiednich płynów do mycia pędzli zaleca się co tydzień. Na rynku dostępne są różne produkty, które ułatwiają czyszczenie pędzli i eliminują bakterie.

Szampon i mydło do mycia pędzli?

Nie zalecamy używania tradycyjnego mydła lub szamponu do czyszczenia pędzli. Delikatne pędzle z włosia naturalnego i syntetycznego mają inne właściwości niż włosy ludzkie i z tego względu zasługują na specjalną pielęgnację. W parfumdreams znajdziesz duży wybór różnych produktów do czyszczenia pędzli:

  • Mydło do pędzli należy do klasyków i delikatnie czyści główkę pędzla. Wysokiej jakości składniki zapewniają elastyczność i sprężystość włosia.
  • Szampony do pędzli również delikatnie usuwają brud i pozostałości makijażu. Jednocześnie pielęgnują włosie składnikami aktywnymi, które wydłużają jego żywotność.
  • Spray do pędzli jest praktyczny w podróży. Wystarczy spryskać nim główkę pędzla i pozostawić na krótki czas. Następnie można usunąć pozostałości chusteczką. Większość sprayów jednocześnie dezynfekuje włosie.
  • Czyściki do pędzli wspomagają tradycyjny proces mycia dzięki fakturalnej silikonowej powierzchni. Pędzle mogą również schnąć na czyściku, nie ulegając deformacji.

Stosowanie produktów do czyszczenia pędzli

Stosowanie produktów do czyszczenia pędzli nie jest skomplikowane. Najpierw usuń większe resztki makijażu chusteczką. Następnie nanieś produkt do czyszczenia na pędzel i delikatnie wmasuj go we włosie. Uważaj, żeby między uchwyt a powierzchnię klejenia nie dostało się zbyt dużo środka czyszczącego, ponieważ klej może stracić swoje właściwości.

Opłucz główkę pędzla letnią wodą, trzymając ją skierowaną w dół. Delikatnie osusz pędzel, a następnie pozostaw go do wyschnięcia.

Odkryj produkty do czyszczenia pędzli do makijażu w parfumdreams

Rutynowe czyszczenie przyborów kosmetycznych nie tylko utrzymuje pędzle w czystości. Przedłuża również żywotność naturalnego lub syntetycznego włosia pędzla.

Znajdź w parfumdreams swój nowy środek do czyszczenia pędzli lub kup wygodnie z domu inne produkty potrzebne do wykonania perfekcyjnego makijażu.

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 22.04.2024.

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube