Mario Badescu

6
4,5/5 na podstawie wszystkich ocen

Mario Badescu: gdy łączy się amerykańska wizja i europejski talent

Nazwa Mario Badescu oznacza linię kosmetyków z ponad 200 różnymi produktami. Od ponad 50 lat marka Mario Badescu z Nowym Jorku jest uznawana za jedną z najlepszych marek oferujących wysokiej jakości produkty do pielęgnacji z naturalnymi składnikami, które są dostępne w przystępnych cenach. Tworzy ona swoje kosmetyki, kierując się prostą koncepcją: dla każdego typu włosów powinna być dostępna optymalna pielęgnacja, nie tylko dla twarzy, ale także dla ciała.

Kosmetyki Mario Badescu: amerykański sen

Urodzony w Rumunii Mario Badescu, z wykształcenia chemik i farmaceuta, miał już własne laboratorium w Wiedniu, zanim w 1966 r. skusił go amerykański sen. Przeniósł się do Nowego Jorku i założył swoje imperium, które odnosi sukcesy do dziś.

Mario Badescu jest przekonany, że dokładna analiza skóry jest podstawą każdego udanego zabiegu kosmetycznego. Dlatego też od samego początku skupiał się na opracowywaniu kosmetyków dla każdego rodzaju skóry. Naturalne składniki i przystępne ceny są podstawą długoletniego sukcesu Mario Badescu. Ekstrakty z organicznych owoców i warzyw, a także składniki odżywcze i minerały to jego koncepcja pielęgnacji skóry i ciała, która dodaje skórze blasku.

Pielęgnacja skóry od Mario Badescu – prosta i skuteczna

Opakowania produktów Mario Badescu są zawsze bardzo proste: białe słoiczki lub przezroczyste butelki z rozpylaczem z dyskretnym logo są cechą wyróżniającą markę. Zawartość wyraźnie wysuwa się tutaj na pierwszy plan. Ponadto proste opakowanie pozwala na uczciwe ceny, które charakteryzują Mario Badescu.

Kupuj produkty Mario Badescu w parfumdreams

Na ekskluzywnym Upper East Side na Manhattanie Mario Badescu ma wspaniały salon z 24 pokojami, który jest prowadzony przez jego rodzinę już od trzech pokoleń. Firma Mario Badescu sama szkoli wszystkich swoich kosmetologów. Marka opracowała ponad 200 produktów kosmetycznych, które są sprzedawane na całym świecie.

Parfumdreams oferuje szeroką gamę kosmetyków Mario Badescu. Marka znana jest z wyjątkowego stosunku jakości do ceny, dlatego tym bardziej warto odkryć jej produkty.