Zaoszczędź 22%* na ochronie przeciwsłonecznej, kosmetykach do pielęgnacji skóry i wielu innych produktach

Menu

Parfumdreams

Nożyczki do brody: Nadaj swojej brodzie indywidualny look

Piękna broda wymaga pracy. Pielęgnacja, przycinanie, stylizacja – wymagają użycia szerokiej gamy produktów i przyborów. Nożyczki do brody to ważne narzędzie umożliwiające jej umiejętne wyeksponowanie. Zapewniają równomierny zarost, zapobiegają łamaniu się końcówek i uszkodzeniom struktury włosów.

Użyj nożyczek do brody, aby nadać swojej brodzie ostateczny szlif

Trymery i przybory do przycinania brody są dobrym wyborem. Delikatne włoski na brodzie, a nawet miejsca, do których nie zawsze można dotrzeć tak łatwo, nie stanowią problemu dla zwinnych i małych nożyczek do brody. Nożyczkami do brody możesz z łatwością samodzielnie przyciąć wystające z brody włosy, zapewniając w ten sposób jej dokładne przycięcie.

Jeśli chcesz przyciąć brodę wyłącznie nożyczkami do brody, potrzebujesz nie tylko wprawy, czasu i cierpliwości, ale także grzebienia do brody. Początkującym osobom zaleca się najpierw przyciąć brodę trymerem, a następnie dopracować szczegóły nożyczkami do brody. Im większe doświadczenie w używaniu nożyczek do brody, tym łatwiej będzie przyciąć nożyczkami nawet całą brodę.

Kup idealne nożyczki do brody

Aby wybrać odpowiednie nożyczki do brody dla siebie, należy zwrócić uwagę na:

  • materiał: Idealne nożyczki do brody są często wykonane ze stali nierdzewnej. Zapobiega to rdzewieniu i wydłuża żywotność. Chromowane lub niklowane nożyczki do brody są mniej trwałe, ponieważ z czasem rdzewieją.
  • Ostrza są kluczowe, jeśli chodzi o to, aby nie uszkodzić włosów na brodzie. Wysokiej jakości ostrze nożyczek do brody ma gładką i ząbkowaną stronę. Optymalna długość ostrza tnącego powinna wynosić od 3 do 4,5 cm.
  • Mikroząbki są szczególnie ważne w przypadku bardzo grubych i mocnych włosków na brodzie. W ten sposób zostaną bezpiecznie przycięte.
  • Precyzyjna regulacja zapewnia najlepszy efekt cięcia. Zalecane są modele umożliwiające regulację za pomocą regulowanej śruby lub przegubu kulowego.
  • Końcówka nożyczek może być spiczasta lub zaokrąglona. Spiczaste końce są idealne do precyzyjnych prac. Nożyczek do brody z zaokrąglonymi końcami można również używać do przycinania włosów w nosie i uszach – bez ryzyka zranienia ostrą końcówką.

Dbaj o swoją brodę – i nożyczki do brody

Aby długo cieszyć się idealnym działaniem nożyczek do brody, nie można zaniedbać ich pielęgnacji.

Po każdym użyciu usuń włosy i kurz z nożyczek do brody. Następnie wyczyść je wilgotną szmatką i wypoleruj na sucho. Od czasu do czasu nałóż kroplę oleju na złącze lub śrubę i przechowuj je w zamkniętym pojemniku.

Kup w parfumdreams nożyczki do brody

Nowe nożyczki do brody z łatwością znajdziesz w ofercie parfumdreams. W ciągu kilku sekund możesz wyświetlić produkty spełniające Twoje kryteria i wybrać nowe nożyczki do brody. parfumdreams szybko i tanio dostarczy Twoje ulubione produkty pod wskazany adres.

Nasz serwis dla Ciebie

*Nie podlega wymianie na gotówkę. Nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obowiązuje do 17.04.2024, nie dotyczy produktów z wyprzedaży, kart podarunkowych i marek Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo-Mateu i artykułów z oznaczeniem Luxury. Bez ustalonej minimalnej wartości zamówienia. Publikowanie kodu jest zabronione. Parfümerie Akzente GmbH, VAT UE DE813307548 AG Stgt. HRB 581012

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube