Balsamy do ust

125 Artykuły
256
4,5/5 na podstawie wszystkich ocen

Balsam do ust: Pierwsza pomoc dla spierzchniętych ust

Balsam do ust działa lepiej niż zwykła pomadka ochronna: Zawiera składniki odżywcze, a na wrażliwej skórze naszych ust tworzy warstwę ochronną. Balsam do ust wspomaga ich regenerację, nawet jeśli powstały już niewielkie uszkodzenia. Balsam do ust sprawdza się doskonale w przypadku suchych lub spierzchniętych ust.

Pomadka ochronna na suche usta

Zimą naszą skórę podrażnia zimne oraz suche gorące powietrze z grzejników. Można to zauważyć również na naszych ustach. Usta wysychają, są napięte, a w najgorszym przypadku boleśnie pękają. Dlatego o tej porze roku usta wymagają szczególnie intensywnej pielęgnacji.

Po zastosowaniu odżywczych produktów usta znów są gładkie. Ale pomadka ochronna pomaga nam osiągnąć dobre samopoczucie nie tylko zimą. Dlatego ten kosmetyk pielęgnacyjny warto mieć pod ręką przez cały rok.

Balsam do ust na spierzchnięte usta

Balsam do ust ma bardziej kremową konsystencję niż pomadka ochronna. Dostępny jest w tubce, puszce lub w sztyfcie. Przed wyjęciem balsamu do ust ze słoiczka, zawsze należy wcześniej umyć ręce, aby nakładać produkt pielęgnacyjny czystymi palcami.

To kwestia gustu, jaką formę aplikacji wybierzesz: Sztyft pielęgnacyjny idealnie sprawdzi się w podróży, aby od czasu do czasu poświęcić ustom uwagę, na jaką zasługują. Natomiast balsam do ust w puszce wyróżnia się kremową konsystencją i umożliwia równomierną aplikację. Oba produkty charakteryzują się jednak tymi samymi składnikami i w niczym nie ustępują sobie pod względem działania.

Składniki tych wysokiej jakości produktów tworzą na wrażliwych ustach warstwę ochronną. Kluczowe znaczenie w pomadce ochronnej do ust ma zawartość tłuszczu, która jest bardzo wysoka w porównaniu z innymi produktami. W przypadku intensywnej pielęgnacji obowiązują następujące zasady: Im wyższa zawartość tłuszczu, tym lepiej.

Po aplikacji usta są nie tylko miękkie, ale także wyglądają na mniej przesuszone i spierzchnięte. Produkt chroni skórę przed szkodliwymi wpływami środowiska, dzięki czemu nie powodują one dalszych uszkodzeń. Wysoka zawartość tłuszczu zapewnia połysk, co z kolei sprawia, że ​​usta wydają się pełniejsze. Możesz więc spodziewać się po tym produkcie nie tylko intensywnej regeneracji, ale także poprawy objętości.

Pomadka pielęgnująca usta z odżywczymi składnikami

Skóra na ustach jest bardzo wrażliwa. Dlatego nie każdy krem jest odpowiedni dla tej partii skóry. parfumdreams oferuje całą gamę produktów pielęgnacyjnych znanych producentów, które zostały specjalnie opracowane do stosowania na usta. Może to zapobiec ryzyku podrażnienia skóry.

Oprócz substancji zawierających tłuszcze można często znaleźć inne pomocne składniki, które chronią np. przed promieniami UV. Do składników odżywczych, które często występują w balsamach do ust, zaliczają się:

  • masło shea
  • olej jojoba
  • olejek kokosowy
  • wosk pszczeli

Producenci wysokiej jakości produktów dbają szczególnie o to, aby w balsamie, a tym samym na ustach, znalazły się naturalne składniki. Warto zatem zerknąć na listę składników. Dzięki temu osoby o wrażliwej skórze lub skłonnościach do alergii również znajdą odpowiedni balsam do ust dostosowany do ich potrzeb.

Zamów balsam do ust online w parfumdreams

Dużą uwagę powinniśmy zwracać nie tylko na skórę twarzy, ale także na usta. W końcu to one wpływają na to, jak jesteśmy postrzegani przez innych. Aby zachwycać promiennym uśmiechem, parfumdreams oferuje szeroką gamę łagodzących balsamów do ust. Już niedługo do Twojej rutynowej pielęgnacji dołączy nowy, ulubiony produkt.