Zaoszczędź 22%* na ochronie przeciwsłonecznej, kosmetykach do pielęgnacji skóry i wielu innych produktach

Menu

Parfumdreams

Rękawice do kąpieli

5 Artykuły

Rękawica do kąpieli: Korzyści dla Twojej skóry

Rękawica do mycia ciała sprawia, że pielęgnacja ciała pod prysznicem staje się jeszcze dokładniejsza. Ale może być również dobrym rozwiązaniem, jeśli nie masz czasu na prysznic i po prostu chcesz szybko się odświeżyć. W ten sposób oszczędzasz także wodę, a mimo to czujesz się czysto i świeżo.

Rękawice do dokładnego mycia ciała

Myjki to prostokątne materiałowe chusteczki , nieco większe od dłoni, którymi zwilżasz i pocierasz skórę. Istnieją również myjki w kształcie rękawiczki, w którą można włożyć dłoń. Dzięki takiej rękawicy do kąpieli można wyjątkowo skutecznie umyć ciało.

Po prostu nałóż odrobinę mydła na rękawicę do kąpieli i wcieraj je w ciało. Dzięki temu żel pod prysznic bardziej się spieni, a Twoja skóra zyska dodatkowo delikatny efekt peelingu. Możesz to wykorzystać i skupić się szczególnie na tych częściach ciała, które są nieco bardziej szorstkie.

O czym należy pamiętać podczas regularnego stosowania rękawicy do kąpieli?

Bardzo ważne jest, aby regularnie wymieniać rękawicę do kąpieli. W przeciwnym razie zarazki mogą szybko się rozmnażać. Najlepiej do każdego mycia używać świeżej myjki. Myjki należy prać w temperaturze 60 stopni, ponieważ zabija to wszystkie zarazki. Upewnij się także, że używasz wyłącznie własnych myjek i nie dzielisz się nimi z innymi osobami – to samo dotyczy ręczników.

Jakie zalety mają myjki do kąpieli i rękawice do kąpieli?

Myjki i rękawice do kąpieli mają wiele zalet:

  • Można je prać i używać wielokrotnie, co jest szczególnie przyjazne dla środowiska.
  • Myjąc się myjką, zużywasz znacznie mniej wody niż podczas prysznica czy kąpieli, a tym samym oszczędzasz pieniądze.
  • Mycie się myjką lub rękawicą jest mniej czasochłonne niż kąpiel pod prysznicem, a w międzyczasie można szybko umyć poszczególne części ciała, takie jak pachy czy szyja.
  • Gorąca woda podczas kąpieli pod prysznicem szkodzi skórze, co jest bardzo problematyczne dla osób cierpiących na atopowe zapalenie skóry czy egzemę. Dzięki myjce można lepiej regulować temperaturę podczas kąpieli, a kontakt skóry z wodą jest mniej intensywny, dzięki czemu skóra mniej się wysusza.

Rękawice do kąpieli znajdziesz w sklepie parfumdreams

Do dokładnego i jednocześnie delikatnego mycia ciała zaleca się stosowanie myjek. Zobacz ofertę parfumdreams i znajdź rękawice do kąpieli w różnych wzorach, które sprawią, że Twoja skóra będzie gładka.

Nasz serwis dla Ciebie

*Nie podlega wymianie na gotówkę. Nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obowiązuje do 17.04.2024, nie dotyczy produktów z wyprzedaży, kart podarunkowych i marek Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo-Mateu i artykułów z oznaczeniem Luxury. Bez ustalonej minimalnej wartości zamówienia. Publikowanie kodu jest zabronione. Parfümerie Akzente GmbH, VAT UE DE813307548 AG Stgt. HRB 581012

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube