Sezon weselny: Kupuj teraz 25%* taniej

Menu

Parfumdreams

Maszynki i trymery do włosów

6 Artykuły

Maszynki do strzyżenia włosów i trymery do brody

Maszynki do strzyżenia dla mężczyzn są przeznaczone do skracania włosów, trymowania bokobrodów i brody. Większość urządzeń ma różne nasadki grzebieniowe, które można łatwo wymieniać, aby przycinać włosy na różną długość. Modele z wysokiej jakości ostrzami ze stali nierdzewnej lub ceramicznymi same się ostrzą, dzięki czemu rezultat za każdym razem jest doskonały.

Jaka jest różnica między maszynką do strzyżenia włosów a trymerem?

Maszynek do strzyżenia włosów używa się do przycinania włosów na większych obszarach. Trymery do włosów działają bliżej skóry, dzięki czemu można precyzyjniej przycinać bokobrody, włosy na karku i wokół uszu. Nadają się również do opracowywania krawędzi, konturów i golenia na sucho. Wiele maszynek do strzyżenia jest wyposażonych w trymer do brody, włosów i włosów na ciele. Zestawy wielofunkcyjne zawierają kilka nasadek do włosów na głowie, brodzie, twarzy, w nosie, uszach i na ciele, a także golarkę do konturowania brody. Dzięki nim będziesz doskonale wyposażony i przygotowany do wszechstronnej stylizacji włosów.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie maszynki do strzyżenia?

W parfumdreams znajdziesz szeroki wybór maszynek do strzyżenia różnych marek, które nadają się do skracania włosów i przycinania bokobrodów lub brody. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na następujące kwestie:

  • Wygodna obsługa: Większość modeli jest zasilana na baterie i sieciowo.
  • Łatwość użytkowania: Aby szybko i precyzyjnie przycinać włosy, urządzenia mają ergonomiczną konstrukcję i gumową powłokę. Dzięki temu maszynka do włosów dobrze leży w dłoni.
  • Materiał ostrzy: Dobre maszynki do strzyżenia dla mężczyzn posiadają samoostrzące się ostrza ceramiczne lub ze stali nierdzewnej. Produkty wykonane z tytanu węglowego lub japońskiej stali gwarantują precyzyjne przycinanie zarostu i włosów przez wiele lat.
  • Regulacja długości cięcia: Maszynki do strzyżenia mają pokrętło do regulacji długości włosów lub różne wymienne nasadki. W zależności od produktu zakres regulacji wynosi od 0,1 do 41 mm.
  • Czas pracy: Długi czas pracy umożliwia nieprzerwane użytkowanie w trybie zasilania bateryjnego. Średnio jest to około 40 do 90 minut. Wydajniejsze modele mogą pracować nawet do 160 minut. Praktycznym rozwiązaniem są urządzenia ze wskaźnikiem poziomu naładowania LED. Dzięki niemu już na pierwszy rzut oka widać, ile czasu pozostało do wyczerpania baterii.
  • Czas ładowania: Krótki czas ładowania gwarantuje szybką gotowość do pracy. Średnio wynosi on od 1,5 do 3 godzin. Wersje z funkcją szybkiego ładowania są gotowe do użycia po około 15 minutach.
  • Czyszczenie: Najłatwiejsze w czyszczeniu są modele, które można całe opłukać pod wodą.

Wielu producentów ma w swojej ofercie maszynki do strzyżenia dla mężczyzn z akcesoriami, takimi jak grzebień, szczoteczka do czyszczenia, olej pielęgnacyjny, stacja ładowania z przewodem i różne nasadki do trymowania. Do przechowywania urządzenia służy dołączone etui lub woreczek.

Jak przycinać włosy maszynką do strzyżenia?

Maszynką do strzyżenia można z łatwością przyciąć krótkie włosy i tym samym zaoszczędzić czas i pieniądze na wizycie u fryzjera. Urządzenie jest wyposażone w różne nasadki i ustawienia ochronne, dzięki którym precyzyjnie przytniesz włosy. Używaj maszynki na suchych lub lekko wilgotnych włosach.

Przed rozpoczęciem pracy umyj włosy, ponieważ tłuste kosmyki mogą zablokować mechanizm urządzenia. Połóż na ramiona pelerynę fryzjerską lub ręcznik, które wyłapią spadające włosy. Wybierz odpowiednią nasadkę do strzyżenia i preferowaną długość. Długość można zmieniać poprzez wymianę nasadki. W niektórych modelach maszynek do strzyżenia możesz precyzyjnie ustawić długość cięcia pokrętłem.

Rozpocznij strzyżenie od dołu głowy i kieruj się ku górze. Mocno trzymaj maszynkę do strzyżenia w dłoni. Aby upewnić się, że wszystkie włosy są tej samej długości, przeczesz fryzurę.

Do golenia karku i bokobrodów użyj maszynki do strzyżenia bez nasadki. Następnie usuń włosy spomiędzy ostrzy małą szczoteczką i zakonserwuj ostrza specjalnym olejem. Wydłuży to żywotność maszynki.

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 28.05.2024.

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube