Zaoszczędź 22%* na ochronie przeciwsłonecznej, kosmetykach do pielęgnacji skóry i wielu innych produktach

Menu

Parfumdreams
0 (0)

fler Golenie Sicily The Razor Starter Set

Dostępny
Nr art.
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki <span style="display:none;">0,00 zł</span>
Informacje o produkcie
Zastosowanie
Zwilż ostrze maszynki wodą, aby aktywować pierścień ślizgowy i przetrzyj golony obszar. Połącz z pianką do golenia, aby uzyskać dodatkowe nawilżenie i komfort. Aby optymalnie dbać o maszynkę do golenia Fler, opłucz ją po użyciu i pozostaw do wyschnięcia na powietrzu w dołączonym uchwycie. Ostrza należy wymieniać co 5-7 użyć, aby zapewnić dokładne golenie.
Składniki
Polyethylene Glycol, Polystyrene, BHT, Aloe Vera Extract, Tocopherols (Vitamin E), Stearic Acid, Carboxymethylcellulose, Calcium Carbonate, Calcium Stearate, Glyceryl Monostearate, Jojoba Oil, Pigment 16 1450 TPG.
0,0
0
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

*Nie podlega wymianie na gotówkę. Nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obowiązuje do 17.04.2024, nie dotyczy produktów z wyprzedaży, kart podarunkowych i marek Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo-Mateu i artykułów z oznaczeniem Luxury. Bez ustalonej minimalnej wartości zamówienia. Publikowanie kodu jest zabronione. Parfümerie Akzente GmbH, VAT UE DE813307548 AG Stgt. HRB 581012

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube