Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać ekskluzywne rabaty, wskazówki ekspertów i wiele więcej!

Menu

Parfumdreams

Sposoby platnosci

W sklepie parfumdreams.pl dostępnych jest kilka sposobów płatności za zamówienie. Aby dowiedzieć się, jakie sposoby płatności aktualnie oferujemy, kliknij wybrany sposób płatności i zobacz szczegółowe informacje na jego temat.Przelewy24

Na parfumdreams.pl możesz zapłacić szybkim przelewem online za pośrednictwem Przelewy24. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu Przelewy24, w którym masz możliwość wybrania swojej instytucji bankowej. Kolejny krok to zalogowanie się do bankowości internetowej oraz potwierdzenie płatności. Wszystko odbywa się w szyfrowanym, bezpiecznym połączeniu SSL, zapewniającym ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Połączenie SSL to gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowana/y z powrotem na parfumdreams.pl, a Twoje zamówienie zostanie przekazane do opracowania i wysyłki.

Paypal

PayPal to operator płatności internetowych, oferujący bezpieczne, łatwe i szybkie płatności w sklepach internetowych - bez dodatkowych opłat. PayPal oferuje poza tym następujące korzyści:
- Bezpieczeństwo: numer konta lub numer karty kredytowej jest zapisany tylko w PayPal. W związku z tym dane nie są przesyłane ponownie przy każdych zakupach przez Internet.
- Łatwość korzystania: aby zapłacić, wystarczą dwa kliknięcia. Wykorzystujesz bowiem dane konta bankowego lub karty kredytowej zapisane w PayPal, zamiast wprowadzać je na nowo przy każdym zakupie.
- Szybkość: płatności przez PayPal bardzo szybko docierają do adresata. Dzięki temu sprzedawca może od razu wysłać towar, a Ty szybciej go otrzymasz.

Karta kredytowa

Płatność kartą kredytową gwarantuje prostą i szybką realizację zamówienia. Wystarczy podać numer karty kredytowej i 3-4 cyfrowy kod zabezpieczający znajdujący się z tyłu karty kredytowej, a także datę ważności karty. Jeśli karta kredytowa jest zabezpieczona przez MasterCard 3D-Secure lub Verfified by Visa, użytkownik zostaje przekierowany na bezpieczną stronę internetową banku, który wydał kartę, gdzie należy wpisać kod zabezpieczający. Gdy tylko karta kredytowa zostanie zaakceptowana, płatność uznaje się za dokonaną. Wysyłka towaru zostaje rozpoczęta, gdy tylko karta kredytowa zostanie zaakceptowana. Więcej informacji na temat Master Card 3D Secure znajdziesz TUTAJ, a na temat Verified by Visa TUTAJ

Karta debetowa

Jeśli na Twojej karcie widnieje logo Maestro, możesz bezpiecznie płacić za wspaniałe zakupy ze swojego konta we wszystkich sklepach i na wszystkich stronach internetowych. Zakupy w Internecie są bardzo popularne - nic dziwnego, ponieważ są bardzo wygodne. Wystarczy parę kliknięć i towar jest dostarczany do domu. A z Maestro każda transakcja jest prosta i bezpieczna. Aby zapłacić za zakupy w Internecie, wystarczy podać numer karty, dane posiadacza i kod zabezpieczający (jeśli jest na karcie). Następnie należy wpisać swój jednorazowy SecureCode, czyli Twoje jednorazowe hasło, albo kod wygenerowany przez urządzenie uwierzytelniające udostępnione przez Twój bank. Więcej informacji na temat bezpieczeństwa karty Maestro znajdziesz TUTAJ.

Klarna

Dzięki metodzie płatności Klarna oferujemy szybki i łatwy proces zamawiania - bez dodatkowej rejestracji. Kup teraz, zapłać później lub wybierz alternatywną formę płatności, np. płatność ratalną, kartę kredytową, polecenie zapłaty lub przelew natychmiastowy.

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube