Oszczędź 22%* + 10%*** z Premium

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Acqua di Parma Home Collection Candle Snuffer

Dostępny
Nr art.
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki 0,00 zł
Informacje o produkcie
nazwa
Candle Snuffer,
Linia
Home Collection
Linia
Home Fragrance
Od ponad 100 lat włoska marka Acqua di Parma jest synonimem eleganckich, luksusowych produktów. Dziś ta luksusowa marka wyraża śródziemnomorski urok w nowoczesny sposób dzięki mieszanej gamie zapachów damskich i unisex, zapachów do pomieszczeń i akcesoriów, produktów do pielęgnacji brody oraz (wciąż) niewielkiej gamie praktycznych akcesoriów ze skóry cielęcej. Home Collection obejmuje wysokiej jakości świece woskowe i stylowe akcesoria do gaszenia płomienia. Ci, którzy lubią celebrować dobre życie rytuałami, okazują to w małych gestach: świece nie są zdmuchiwane, ale gaszone za pomocą snuffera. Ten świecowy snuffer gasi płomień bez tworzenia dymu lub rozpryskiwania wosku na obrusie. Gospodarz nie jest już również narażony na rozbawione spojrzenia gości, gdy siła jego własnego oddechu zawodzi kilka razy podczas zdmuchiwania świecy.

Candle Snuffer - inteligentny snuffer do świec od Acqua di Parma

Wykonany z matowej stali nierdzewnej, Candle Snuffer ma smukły uchwyt i cylindryczny snuffer w minimalistycznym designie. Nazwa Acqua di Parma jest dyskretnie wygrawerowana na uchwycie. Dla miłośników świec i przyjaciół o wyrafinowanym stylu życia, w Home Collection dostępny jest trymer do knota o tym samym designie.
0,0
0
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

*Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 24.06.2024.


***Rabat Premium nie obowiązuje przy zakupie kart podarunkowych. Wszystkie warunki dotyczące Twojego członkostwa Premium znajdziesz na stronie www.parfumdreams.pl/parfumdreams-premium

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube