Zaoszczędź 22%* na ochronie przeciwsłonecznej, kosmetykach do pielęgnacji skóry i wielu innych produktach

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Acqua di Parma Home Collection Dyfuzor Protafortuna

Dostępny
Nr art.
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki <span style="display:none;">0,00 zł</span>
Informacje o produkcie
Dyfuzor Acqua di Parma Protafortuna to ekskluzywny zapach do pomieszczeń na ten sezon. Dzięki ciepłemu zapachowi z mocnymi nutami drzewnymi, skórzanymi aromatami, egzotycznym cynamonem i ciepłą paczulą, przekształca każdą przestrzeń życiową w tajemniczą zimową krainę czarów. Oprócz korzennego zapachu, dyfuzor z kolekcji Home Collection może pochwalić się niezwykłym designem. Czerwony flakon w stylu Art Deco z kolekcji Home Collection jest ozdobiony wszelkimi rodzajami talizmanów, w tym typowym włoskim rogiem szczęścia. Szlachetna zakrętka w typowym dla Acqua di Parma kształcie dopełnia atrakcyjny wygląd flakonu. Do szklanej butelki dołączone są rattanowe patyczki do rozpraszania zapachu w pomieszczeniu. Jeden dyfuzor wystarcza na 10 do 12 tygodni.

Jak używać dyfuzora Acqua di Parma Protafortuna

Przed włożeniem patyczków zapachowych należy odkręcić nasadkę i wyjąć wewnętrzną płytkę. Teraz można ponownie przykręcić nasadkę i włożyć patyczki rattanowe do otworu. Przy pierwszym użyciu należy pozostawić patyczki do namoczenia na 24 godziny, a następnie odwrócić je. W zależności od częstotliwości odwracania patyczków, zapach będzie bardziej intensywny. Aby uzyskać mniejszą intensywność, można usunąć część patyczków rattanowych, aż do uzyskania pożądanego aromatu.
0,0
0
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

*Nie podlega wymianie na gotówkę. Nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obowiązuje do 17.04.2024, nie dotyczy produktów z wyprzedaży, kart podarunkowych i marek Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo-Mateu i artykułów z oznaczeniem Luxury. Bez ustalonej minimalnej wartości zamówienia. Publikowanie kodu jest zabronione. Parfümerie Akzente GmbH, VAT UE DE813307548 AG Stgt. HRB 581012

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube