Nasza specjalna oferta: krem do opalania

Witają nas już pierwsze promienie słońca. Rezerwujemy urlopy letnie, rośnie radość z nadchodzących ciepłych dni, kąpieli słonecznych i ładnie opalonej skóry. Dzięki odpowiedniemu kremowi do opalania chronisz skórę przed starzeniem się, promieniami UV, oparzeniom słonecznym i rakiem skóry.

Summer Scents Beach Look krem-do-opalania Ochrona przed słońcem dla włosów! Ochrona przed słońcem dla każdego typu skóry! Dobrze wiedzieć: pomoc przy oparzeniach słonecznych

W jaki sposób krem do opalania chroni skórę?

 

Połączenie filtrów organicznych, mineralnych lub filtrów łączonych sprawia, że krem lub mleczko do opalania chroni skórę przed agresywnymi promieniami UV. Organiczne filtry UV przekształcają promieniowanie UV w bezpieczną energię cieplną. Dzięki temu powstaje mechanizm ochronny. Filtry mineralne jak dwutlenek tytanu i tlenek cynku odbijają światło słoneczne - odpowiednio intensywniej wraz z wyższym numerem filtra.

 

Ile wynosi okres przydatności kremu do opalania?

 

Jeśli produkt jest nadal w oryginalnym opakowaniu lub jeszcze nie został otwarty, jego okres przydatności wynosi trzy lata. Jeśli krem do opalania trzymamy ze sobą całymi dniami na plaży w pełnym słońcu lub kładziemy go na piasku, należy go wyrzucić pod koniec lata.

 

O czym trzeba pamiętać w przypadku użycia starego kremu do opalania?

Dla orientacji można zawsze sprawdzić datę ważności podaną na produkcie. Data ta określa termin przydatności kremu w stanie nieotwartym. Oprócz daty ważności na produkcie znajduje się też ilustracja otwartego tygla. Symbol ten wskazuje, jak długo przydatny jest dany krem do opalania w stanie otwartym.

Co mam zrobić z przeterminowanym kremem do opalania?

Jeśli krem do opalania przekroczył datę ważności podaną przez producenta, przed kolejnym użyciem należy sprawdzić, czy nie pachnie nietypowo lub czy nie zmieniła się jego konsystencja. Jeśli do tego nie doszło, można użyć starego kremu. Aby możliwie najdłużej móc używać kremu do opalania, trzeba pamiętać o następujących wskazówkach: Przechowywać krem do opalania w miejscu chłodnym i nie narażać go na oddziaływanie bezpośrednich promieni słonecznych. Po użyciu wyczyścić otwór tubki, aby uniknąć skażenia zarazkami.

Nasze przeboje produktowe dla Niej