Dla idealnego wyglądu na plaży

Summer Scents Beach Look krem-do-opalania Ochrona przed słońcem dla włosów! Ochrona przed słońcem dla każdego typu skóry! Dobrze wiedzieć: pomoc przy oparzeniach słonecznych

Beach-Look Oczy Make-up

Wszystko jasnoniebieskie!

Wyraź siebie w swoim letnim makijażu. Noś na powiekach przepiękny niebieski odcień. Jasnoniebieski makijaż oczu sprawi, że zabłyśniesz jak morze i będziesz gotowa do wyjścia na plażę.

Beach-Look Make-up

endless summer

Lekka kremowa konsystencja jest niezbędna tego lata! Róż w kremie Cream Blush zadba o Twoją skórę latem, aby nie wysychała jak w przypadku użycia różu w pudrze. Kremowe konsystencje można optymalnie łączyć z ulubionym produktem pielęgnacyjnym i ochroną przeciwsłoneczną.

Nie zapomnij: Pielęgnacja ust!

 

Nie tylko ciało i twarz domagają się ochrony przed słońcem. Usta też chcą być chronione przed promieniowaniem UV. Dlatego poszukaj odpowiedniej pomadki ochronnej z wysokim filtrem przeciwsłonecznym.

 
Jak to zrobić: fale we włosach

Po dniu spędzonym na plaży, pod wpływem słońca i słonej wody, nasze włosy skręcają się w fale i nabierają swobodnego wyglądu. Dzięki naszym wskazówkom z łatwością odtworzysz je w domu za pomocą lokówki:

  1. Dobrze rozczesz włosy i użyj sprayu termoochronnego. Jeśli wcześniej umyłaś włosy, najpierw je wysusz.
  2. Owijaj włosy pasmo po paśmie wokół lokówki od zewnątrz do wewnątrz. Aby uzyskać możliwie naturalny wygląd, skręć kilka pasm w przeciwnym kierunku, upewniając się, że każde z nich ma inną grubość.
  3. Następnie przeczesz loki palcami lub delikatnie grzebieniem.
  4. Spryskaj włosy lakierem, aby utrwalić fryzurę.

Wskazówka: loki powinny wyglądać bardzo naturalnie – dlatego najlepiej zdecydować się na lokówkę o większej średnicy.

Produkty, które pomogą Ci uzyskać idealne fale