Oszczędź 22%* + 10%*** z Premium

Menu

Parfumdreams
4,7 (40)

DIOR J'adore Parfum d’eau

Dostępny
Nr art.
180 dni na zwrot towaru
Bezpieczne zakupy i płatność
Korzystne koszty wysylki 0,00 zł
Informacje o produkcie
Nuta głowy
jaśmin, magnolia, neroli
Nuta serca
jaśmin, magnolia, neroli
Nuta podstawowa
jaśmin, magnolia, neroli
nazwa
Parfum d’eau,
Linia
J'adore
Linia
Zapachy dla kobiet
zapach
kwiatowy
Odkryj J'adore Parfum d'eau, najnowszą kreację marki Dior: koncentrat wody i kwiatów, który reinterpretuje obietnicę przyjemności złożoną przez J'adore od 1999 roku w zapachu o niespotykanej zmysłowości.

J'adore Parfum d'eau precyzyjnie wyraża kultowy kwiatowy bukiet J'adore: zrywa z tradycyjnym trójdzielnym podziałem na głowę, serce i bazę, aby emanować natychmiastowym zapachem z nutami arabskiego jaśminu, neroli i magnolii.

Formuła tego zapachu w matowym, opalizującym białym flakonie jest pierwszą tego typu w Dior. Sposób perfumowania jest również nowy: J'adore Parfum d'eau jest obficie rozpylany jako chmura, która otula skórę.
Zastosowanie
Rozpyl J'adore Parfum d'eau obficie na skórę lub włosy i poznaj nowy sposób perfumowania: otul swoją skórę delikatną chmurą - raz za razem, tak często, jak chcesz.
4,7
4,6
Oceny klientów

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

*Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 24.06.2024.


***Rabat Premium nie obowiązuje przy zakupie kart podarunkowych. Wszystkie warunki dotyczące Twojego członkostwa Premium znajdziesz na stronie www.parfumdreams.pl/parfumdreams-premium

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube