Sezon weselny: Kupuj teraz 25%* taniej

Menu

Parfumdreams

Maseczki na usta

8 Artykuły

Maseczki do ust – rozpieszczająca, intensywna pielęgnacja dla promiennych ust

Jeśli chodzi o perfumy damskie, często pomija się usta, ponieważ są one znacznie bardziej wrażliwe niż reszta skóry. Dobrze, że obecnie dostępnych jest wiele produktów zaprojektowanych specjalnie z myślą o tym delikatnym obszarze. Możemy więc cieszyć się uwodzicielskimi ustami. Kojące maseczki do ust zapewniają naszym ustom pielęgnację, na jaką zasługują.

Maseczka do pielęgnacji suchych ust

Istnieje kilka czynników środowiskowych, które powodują wysychanie naszych ust. Często dzieje się tak zimą, kiedy powietrze na zewnątrz staje się chłodniejsze i bardziej suche, a wewnątrz jest suche powietrze z grzejników. Ale suchość ust może wystąpić również o każdej innej porze roku z powodu promieni UV, stresu lub zbyt małej ilości płynów. Wtedy okolicę ust należy poddać intensywnej pielęgnacji.

Jeśli pielęgnujesz suche usta maseczką do ust, możesz cieszyć się miękkimi ustami, które zapraszają do pocałunków. Dlatego zdecydowanie warto włączyć pielęgnację ust do swojej codziennej rutyny. Większość maseczek do ust zawiera odżywczy kwas hialuronowy, który nawilża – dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem w przypadku suchych ust. W związku z tym, że maseczki zawierają zwykle składniki odżywcze w dużych stężeniach, usta po użyciu są jędrne i zadbane.

Maseczka na usta: Płatki czy krem?

Maseczki do ust dostępne są w formie płatków i kremu. Który rodzaj produktu jest bardziej odpowiedni? Wybór zawsze zależy od indywidualnych preferencji:

  • Maseczka do ust w postaci płatka: Płatek nakłada się na usta i pozostawia przez określony czas. Aplikacja jest bardzo łatwa, ponieważ płatki dobrze przylegają. W zależności od producenta czas aplikacji wynosi około 15 minut.
  • Maseczka do ust w postaci kremu: Krem nakłada się palcem lub pędzelkiem. Działa również przez kilka minut. Alternatywnie można nałożyć cienką warstwę maseczki na usta i pozostawić ją na noc.

Nakładanie kremu trwa nieco dłużej niż przy użyciu płatka. Dlatego lepiej jest pozostawić go na noc, aby uzyskać lepszy efekt. Obydwa rodzaje produktów zawierają dobroczynne składniki i w niczym nie ustępują sobie pod względem jakości i wartości. Odżywcze masło shea, pielęgnujący wosk pszczeli czy nawilżający kwas hialuronowy optymalnie wspomagają codzienną pielęgnację.

Jak prawidłowo stosować maseczki na usta

W celu uzyskania optymalnych efektów kluczowa jest prawidłowa aplikacja, najlepiej zaraz po oczyszczeniu twarzy:

  1. Krok 1: Nałóż płatek lub krem ​​na czyste i suche usta.
  2. Krok 2: Zostaw maseczkę na około 15 do 20 minut. Dokładne informacje zawsze znajdują się na opakowaniu.
  3. Krok 3: Pozostałości produktu można spłukać letnią wodą lub delikatnie usunąć wacikiem.

Aby wzmocnić działanie, można pozostawić maseczkę na ustach na noc. Następnego ranka Twoje usta będą zadbane i przygotowane do makijażu. Aby jak najdłużej cieszyć się efektami, maseczkę należy stosować regularnie.

Zamów maseczkę do ust online w parfumdreams

Jeśli ktoś raz zastosuje maseczkę do ust w swojej pielęgnacji, nie może bez niej żyć. Jeśli nasze usta otrzymają pielęgnację, na jaką zasługują, to odwdzięczą nam się uwodzicielskim i zmysłowym wyglądem. Z tego powodu parfumdreams oferuje bogaty asortyment maseczek do ust, aby każda kobieta znalazła produkt najlepiej odpowiadający jej indywidualnym potrzebom.

Nasz serwis dla Ciebie

** Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w swoim osobistym newsletterze powitalnym

Rabat został już odliczony od ceny produktu i obowiązuje tylko na wybrane artykuły. Kod rabatowy nie jest potrzebny. Oferta obowiązuje do 28.05.2024.

Sposoby płatności


Kupuj doskonale

Bezpieczne zakupy

Partnerzy transportowi

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube