BABOR - Cera - Skin Glow Illuminator BABOR - Cera - Skin Glow Illuminator

Cera
Skin Glow Illuminator z BABOR

1
 
 
 

Nr. 01 Ivory Light / 8 ml

152,95 zł*
 
 
 
 

Nr. 02 Sun Light / 8 ml

152,95 zł*
 
Wyprzedane
 
Nr art. 61038

Klienci kupili również

Bestsellers

Opis z Cera Skin Glow Illuminator z BABOR

Skin Glow Illuminator z serii efektownych produktów do makijazu od BABOR zawiera specjalna kombinacje skladników aktywnych z wysokiej jakosci mieszanek i ekstraktów roslinnych, które schlebiaja cerze. BABOR oznacza indywidualna pielegnacje skóry i od 1965 roku dostarcza swoim klientom delikatne produkty pielegnacyjne, które sa zasadniczo odpowiednie dla wszystkich typów skóry. Firma z czarna róza, symbolem piekna, optymalnie koordynuje skladniki swoich receptur, aby osiagnac jak najwiekszy efekt i jednoczesnie dostarczyc skórze skladniki odzywcze i pielegnacyjne. Te efektowne produkty delikatnie wspomagaja wykonanie makijazu i zapewniaja najlepsza pielegnacje skóry.

Odkryj wysokiej jakosci pielegnacje swojej skóry dzieki Skin Glow Illuminator z linii efektownych produktów do makijazu od BABOR,

które beda ci towarzyszyc dzien po dniu. Balsam ma bardzo kremowa konsystencje i ulatwia aplikacje na skóre. Duza sila krycia produktu pomaga wykonac akcenty dla efektów swietlnych. Mozesz na przyklad podkreslic policzki lub oczy, a nawet podkreslic obszary pod brwiami. Glow Illuminator mozesz stosowac w pojedynczych miejscach lub na duzych powierzchniach, aby udoskonalic cere.

Masz pytania odnosnie produktu?
Oceny klientów
5 (1 Ocena klientów)