4,8
(178)
Wybierz do 2 próbek za darmo
Odkryj markę
Nr art. 1222282
Dolce&Gabbana Light Blue
Eau de Toilette Spray
oder direkt mit
Nasze Najważniejsze Punkty
- Oczekiwana dostawa z GLSwt. 21.04 do czw. 23.04
- Darmowa wysyłka zwrotnaDo 180 dni
- Bezpłatna wysyłka
- Sposoby płatności
Uwodzicielskie ciepło skóry muśniętej słońcem, orzeźwiająca morska bryza i gra owocowych i kwiatowych nut bujnej natury. Dolce&Gabbana Light Blue ucieleśnia beztroski nastrój dnia, któremu towarzyszy kojący dźwięk fal delikatnie uderzających o skały Capri.
PROJEKT
Proste wyrafinowanie w najdrobniejszych szczegółach: flakon o miękkich konturach ma matowe wykończenie i eleganckie srebrne elementy. Całość wieńczy emaliowana, błękitna nakrętka, której design inspirowany jest tradycyjną ceramiką Wybrzeża Amalfi, wzbogacona charakterystycznym monogramem DG.
Nuta głowy
cedr, cytryna, jabłko
Nuta serca
bambus, jaśmin, róża
Nuta podstawowa
bursztyn, cedr, piżmo
nazwa
Eau de Toilette SprayLinia
Light BlueLinia
Zapachy dla kobietcharakter
kobiecy, sportowyzapach
kwiatowy, świeżyCechy produktu
bez konserwantów, bez śladów orzechów, bez substancji olejowych, Clean Beauty, nadaje się do skóry wrażliwej, nie zawiera acetonu, nie zawiera amoniaku, nie zawiera ftalanów, nie zawiera glutenu, nie zawiera laktozy, nie zawiera mikroplastiku, nie zawiera oleju palmowego, nie zawiera parabenów, nie zawiera parafiny, nie zawiera pigmentów i barwników, nie zawiera siarczanów, nie zawiera silikonów, nie zawiera substancji komedogennych, wegański
Perfumy, Extrait, Intense i woda toaletowa są rozpylane na nadgarstki i wewnętrzną stronę łokci, tył kolan, szyję i dekolt z odległości około 30 cm, w postaci sprayu lub atomizera.
Nanieść odrobinę na palec lub patyczek kosmetyczny i wklepać w płatki uszu, skronie, nadgarstki, zgięcia kolan, dekolt, kostki i wewnętrzną stronę łokci.
Nałóż krople olejku za uszami, na nadgarstki, końcówki włosów lub ubranie.
Parfum Roll-on nakłada się na nadgarstki, szyję, dekolt, zgięcia kolan i wewnętrzną stronę łokci.
Nanieść odrobinę na palec lub patyczek kosmetyczny i wklepać w płatki uszu, skronie, nadgarstki, zgięcia kolan, dekolt, kostki i wewnętrzną stronę łokci.
Nałóż krople olejku za uszami, na nadgarstki, końcówki włosów lub ubranie.
Parfum Roll-on nakłada się na nadgarstki, szyję, dekolt, zgięcia kolan i wewnętrzną stronę łokci.
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, CITRAL, CINNAMAL, LINALOOL, GERANIOL
- Nie uzywac przed zapoznaniem sie i zrozumieniem wszystkich srodków bezpieczenstwa.
Uwaga
Ogrzanie moze spowodowac pozar.
- DOLCE & GABBANA BEAUTY S.R.L.
- Via Carlo Goldoni 10, IT-20129 Milano (MI)
- amministrazione.dgbeauty@legalmail.it
Nasi klienci mówią o Light Blue
4,8
(178)
Oceny klientów
Propozycje dla Ciebie
To także może Cię zainteresować
























